Автор: Євген Веселов 29 Июля 2022 14:25

Сальдо продовжує брехати про «успіхі» на Херсонщині

Сальдо продовжує брехати про «успіхі» на Херсонщині

Перехід на бік окупанта Володимира Сальдо херсонців, по великому рахунку, не здивував, адже ця людина давно закохана у «руський мір» і, як показало його перебування на посаді гауляйтера, розділяє його основні цінності – красти і брехати.


Про те, як Володимир Сальдо намагався віджати собі мережі автомобільних заправок і аптечних закладів херсонські ЗМІ вже писали. Щодо його брехні, то він її продукує майже кожного дня. Цікаво, що він вводить в оману й своїх господарів з московії.


Так, днями в ефірі головного пропагандиста росії він почав розповідати про «успіхі» створення російського освітнього простору. Спочатку Сальдо пожалівся на те, що українська влада підтримує своїх вчителів, а потім заявив про те, що начебто більша частина вчителів у новому навчальному році буде навчати школярів за російською програмою.


З якого переляку він таке вигадав, не відомо, але знаємо про те, що навіть так званий «міністр образования» окупаційного "уряду" Родіков фактично визнав провал цієї афери під назвою «впровадження російського освітнього простору». Адже окупантам вдалося, як вони кажуть, «створити» на тимчасово окупованих територіях Херсонської області лише 43 освітніх закладах – шкіл і дитячих садків, при близько 900 працювавших до 25 лютого 2022 року, тобто лише біля 5 відсотків.


Як ми бачимо, окупанти і їх посібники існують у якомусь паралельному всесвіті, а у реальному світі росія – агресор і ізгой, росіяни – загарбники, а Україна перемагає.

У окупованому Херсоні діти знайшли гранатомет, і він вистрілив в їхніх руках (відео)

Окупанти в Херсоні змогли сформувати лише 3 школи та 10 садочків – педагоги відмовляються від співпраці

Падіння Стремоусова: у херсонського зрадника - великі проблеми, він відчайдушно намагається втриматися в окупаційній владі

Підтверджено ще одну ракетну атаку по Антонівському мосту