Саксофоніст Сінезій Горбовський, який родом з Генічеської громади на Херсонщині, здобув найвищу нагороду на міжнародному конкурсі в Італії GM NEXT.
Про це повідомили на сторінці Генічеської МВА.
Конкурс проходив 9 травня у Римі (Італія). Там саксофоніст виборов золотий диплом, отримавши максимальну оцінку журі за техніку виконання – 100 зі 100 балів.

Крім того, хлопець отримав грант на проведення сольного концерту у Брюсселі в сезоні 2026/2027.
«Це досягнення – ще одне підтвердження того, що молодь з Генічеської громади, попри війну та вимушене переселення, гідно представляє Україну на міжнародній сцені та здобуває високі мистецькі нагороди», – прокоментували на сторінці Генічеської МВА.
До речі, у березні Сінезій Горбовський посів ІІ місце на Міжнародному конкурсі саксофоністів 2026 року, який відбувся в Польщі.
20 листопада 2025 року, у Всесвітній день дитини, Володимир Зеленський відзначив Сінезія Горбовського державною нагородою «Майбутнє України».
Фото з фейсбук-сторінки Генічеської МВА









