Російський теракт на Каховській ГЕС: перші дні після трагедії (відео)

Російський теракт на Каховській ГЕС: перші дні після трагедії (відео)

Автор: Іван Підлісний 08 Июня 2024 19:30

6 червня минулого року вночі російські окупанти вчинили найбільший теракт - підрив Каховської ГЕС. 

Масштабна катастрофа призвела до затоплення понад 80 населених пунтів. Найбільше постраждали міста та села саме лівобережжя Херсонської області, яке досі знаходиться під тимчасовою окупацією росіян. Точна кількість загиблих та постраждалих внаслідок злочину кремля лишається невідомою навіть через рік після трагедії. А подолати його наслідки не виходить досі. 

Чи ненайбільше затопленим населеним пунктом були Олешки на лівому березі Дніпра. Одразу після новини про підрив греблі російські окупанти в своїй більшості покинули місто, а техніку було вивезено з прибережної зони за кілька годин до самого вибуху на ГЕС. Рятувати людей із затоплених районів міста росіяни не збиралися, а окупаційна влада захопленої частини Херсонщини через соцмережі лише заявляла про "контрольовану ситуацію" в той час, коли наслідки теракту вже неможливо було приховати. 

Гауляйтер Володимир Сальдо навіть записав цинічне відео в Новій Каховці на фоні вже затопленої центральної площі.

Про перші дні після російського теракту — у відео на Youtube-каналі «Незламний південь».

Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України”, Ouest France та WAN-IFRA в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів