Російські тюремники захопили базу відпочинку «Корал» на Арабатській стрілці, що належить компанії Сергія Тігіпка

Російські тюремники захопили базу відпочинку «Корал» на Арабатській стрілці, що належить компанії Сергія Тігіпка
Ельдар Саидов, колаборант. Захоплена окупантами база відпочинку «Корал», перетворена на базу постачання російських тюремщиків на Херсонщині Фото: t.me/genichua
Автор: Центр журналістських розслідувань 16 Мар. 2023 07:23

Окупаційна «адміністрація» в Херсонській області, яка втекла з Херсона на лівий берег Дніпра слідом за росіською армією і розгорнула свої «органи» в окупованих Генічеську і Скадовську, продовжує реєструвати їх у російському реєстрі, присвоюючи при цьому і вкрадені в українських підприємців приміщення.

До російського реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ) внесене «Федеральное казенное учреждение «База материально – технического и военного снабжения Федеральной службы исполнения наказаний по Херсонской области», повідомляє Telegram-канал «Генічеськ ua».

Головна діяльність цієї установи на окупованій території – складування, зберігання та забезпечення російських тюремників усім необхідним, аби вони і далі незаконно утримували і катували наших співвітчизників. 

Адресою контори «снабженцев» тюремників вказано с. Щасливцеве, вулиця Набережна, 15. Забивши цю адресу в пошуковик Google можна знайти безліч посилань на базу відпочинку «Корал». А українські реєстри підтверджують, що за цією адресою зареєстроване ТОВ «Туристичне агентство – Супутник». Бенефіціаром цієї компанії через ТОВ «ТАС ессет менеджмент» є український бізнесмен Сергій Леонідович Тігіпко.

ТОВ «ТС-Супутник» також є орендарем двох чималеньких ділянок землі (3,4 та 2,1 га), що знаходяться у комунальній власності Генічеської громади, на яких і розміщено приміщення бази відпочинку «Корал». 

Виконуючим обов’язки керівника установи забезпечення тюремників у Херсонській області в російському реєстрі вказаний колаборант – Саідов Ельдар Ділаверович. До цього випускник Кримського інженерно-педагогічного університету служив окупантам у подібній структурі в окупованому Криму. Мабуть служив добре, раз пішов на «підвищення» на нових окупованих РФ територіях.

Як повідомляють джерела «Генічеськ ua», на базі відпочинку «Корал» і поряд з іншими базами відпочинку розташувалося близько 800 російських військових. Ймовірно, окупаційна влада Херсонської області вирішила убезпечити свій так званий «урядовий квартал» і заселила в найближчі бази відпочинку побільше військових.

Джерело: Центр журналістських розслідувань

Приєднуйтеся до нас:

Чергове словоблуддя Сальдо. Зрадник заявив про побудову нового кварталу в Генічеську та відновлення роботи портів

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Колаборанти Новоолександрівського ліцею Нижньосірогозької громади похизувалися «здобутками» на росТВ

Херсонські підлітки, яких окупанти вивезли в Крим, таємно зафільмували своє життя в полоні

Погрози, підвал, побиття… Хто та як знущається над українськими дітьми, вивезеними до Криму «на відпочинок»