Російські окупанти заявили про розвиток технологій на ТОТ Херсонщини, де немає світла та проблеми з мобільним зв’язком

Для окупантів на лівобережжі Херсонської області звично продукувати фейки про власні досягнення, які поширюються більше на російську публіку. Ми вже розповідали, як так зване керівництво окупаційної адміністрації заявило про відновлення спортивної інфраструктури, публікуючи фото, що не мають жодного відношення до Херсонщини

І якщо заявлені ремонтні роботи можна якось перевірити, то наступна заява рашистів не більше ніж популізм, розрахований на відвертих прихильників “руського міра”. Мова про “розвиток технологій штучного інтелекту”. 

Як заявив через пропагандистські джерела так званий заступник міністра цифрового розвитку Михайло Шпір, Херсонська область (тимчасово окупована частина) взяла участь у російському заході – дослідженні “індексу інтелектуальної зрілості” та стратегічній сесії «Э+Регионы. Интеллектуальная зрелость системы региональных органов исполнительной власти и органов местного самоуправления Российской Федерации» . Що це таке, звичайно, не зрозуміло. Як і те, яким чином росія взагалі може розвивати технології. Тим більше, які стосуються штучного інтелекту. 

Згаданий Шмір заявив, що Херсонська область має великий потенціал використання штучного інтелекту. Більше того, регіон нібито вирвався в “лідери по дослідженням” штучного інтелекту. 

Якщо окупована частина Херсонщини, де цілі міста кілька місяців сидять без світла, води та газу, а рашисти не можуть налагодити власну мобільну мережу, через що військові їхньої армії залишилися без зв’язку через збій українського оператора, то виникає питання, які “дослідження” проводять на самій росії? 

 

Пов'язані записи

«Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

Подробиці
Ще одна справа про шпигунство: жителя ТОТ Херсонщини засудили 12 років ув’язнення в російській колонії

Окупанти продовжують відкривати кримінальні справи проти жителів ТОТ Херсонщини. До того ж працює це по одному і тому ж шаблону, і спрямовано на залякування та придушення спротиву серед місцевого населення.…

Подробиці