Російські окупанти продовжать наступ на плацдарм ЗСУ в Кринках на лівобережжі Херсонщини

Російські окупанти продовжать наступ на плацдарм ЗСУ в Кринках на лівобережжі Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 20 Янв. 2024 17:00

Ліквідація плацдарму ЗСУ на лівобережжі Херсонської області залишається пріоритетним завданням для російського угруповання "Дніпро". Про це повідомили в розвідці Великої Британії. 

Як зазначили у відомстві, окупаційні війська не можуть витіснити українські сили попри чисельну перевагу. Мова про плацдарм ЗСУ в селі Кринки, який росіяни щодня безуспішно штурмують. 

Британська розвідка зазначає, зараз Збройні сили Україні на лівобережжі Херсонської області зіткнулися з логістичними труднощами, але все ще зберігають там свою присутність. Російське угрупування "Дніпро" зазнало невдачі в усіх своїх спробах витіснити українських захисників, незважаючи на те, що майже напевно має значну перевагу в балансі сил у цьому районі. У відомстві повідомили, що погана підготовка та координація російських сил в Кринках ймовірно обмежує наступальні можливості.

В розвідці Великої Британії додали, що окупанти продовжать наступ в районі Кринок протягом наступних тижнів, незважаючи на значні втрати особового складу. Нагадаємо, що лише за минулу добу ворог здійснив 10 невдалих штурмів позицій ЗСУ в населеному пункті на лівобережжі Херсонської області. 

Як раніше повідомляла "Гривна", кремлівський диктатор не відмовився від планів повної окупації України. Видання Financal Times повідомило, що росіяни можуть планувати новий повномасштабний наступ по всій лінії фронту в Україні вже цього літа

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів