Російські дезертири шукають шляхи для втечі
konkurent.uа

Російські дезертири шукають шляхи для втечі

Автор: Євген Веселов 19 Сентября 2022 12:59

З початку активної агресії у лютому 2022 році окупаційні війська отримали шалений спротив, як від українського війська на полі бою, так і громадський спротив у захоплених населених пунктах. І вже тоді низка експертів відмічала низький бойових дух особового складу російської армії, бо загарбники побачили, що їх тут не чекають.


Отримавши карколомну поразку на Харківському фронті, постійний тиск нашого війська на херсонському напрямку, солдати загарбницьких військ масово дезертують з полю бою.


Стала надходити інформація, що на Херсонщині окупанти посилюють перевірки, але тепер вже шукають не тільки українські підпільників, а й своїх військових, що повтікали з поля бою і, перевдягнуті в цивільне, вишукують способи евакуюватися. Про це розповіли в ОК “Південь”.


У той же час у відомстві підтверджують, що російські окупаційні війська продовжують використовувати навчальні заклади на тимчасово захоплених територіях для розміщення особового складу та військової техніки.


"Так, за наявною інформацією, у населеному пункті Підстепове Херсонської області на території учбового закладу розміщується військова техніка, а в будівлях – особовий склад противника", – йдеться у повідомленні.


У ньому наголошується, що така сама ситуація і в інших окупованих населених пунктах Харківської (Поділи), Запорізької (Чернігівка) та Луганської (Хомівка) областей.


Водночас, внаслідок успішних дій підрозділів Сил оборони України, росіяни щодня зазнають значних втрат особового складу та військової техніки.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів