Росіяни вбили 14-річного хлопця з Херсонщини: дитина померла на очах у матері

Росіяни вбили 14-річного хлопця з Херсонщини: дитина померла на очах у матері

Автор: Ян Ярчук 01 Июля 2024 13:00

У 2022 році село Старосілля, що на Херсонщині, опинилося під російською окупацією. Сім’я Коваликів, що проживала в селі, вирішила не виїжджати, натомість перебралися в будинок родичів, оскільки там був підвал.

На сторінці Радіо Свободи опублікували історії загибелі українських дітей внаслідок російської агресії. Серед них і трагічна історія Микити Ковалика з Старосілля.

Хлопчик загинув 25 березня 2022 року. Цього дня Микита разом з іншими дітьми гуляв на майданчику, аж тут почався обстріл села і вони забігли в будинок. Коли обстріл припинився, то він разом з мамою вийшли на сходи будинку.

«Момент удару мама не пам’ятає – «купа каміння, диму, сморід». Микиту вона знайшла на подвірї. За декілька митей хлопець помер від поранень», – пише Радіо Свобода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Херсоні прооперували одну з дівчат, які напередодні постраждали через атаку російського дрона

Також у дописі розповіли про 5-річного Кирила з Харківщини, який загинув разом зі своєю мамою та бабусею від снаряду, що прилетів саме в ту кімнату, де вони перебували, а також про 4-річного Дмитра, який загинув разом з батьком від російсього снаряду, що поцілив по їхньому будинку на Сумщині.

За даними порталу «Діти війни», внаслідок російського повномасштабного вторгнення в Україну загинуло 554 дитини, 1422 – поранено, 1974 – зниклі, 19 546 – депортовані або примусово переміщені.

Фото: Радіо Свобода

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів