Росія «встановила» на Херсонщині свій часовий пояс

Росія «встановила» на Херсонщині свій часовий пояс

Автор: Євген Веселов 31 Октября 2022 13:39

Російська окупаційна адміністрація на своєму телеграм-каналі заявила, що на частині тимчасово окупованої території Херсонщини відміняється перехід на зимовий/літній час:

«Адміністрація Херсонської області (окупаційна влада – прим. ред.) інформує, що наш регіон більше не переводить стрілки годинника на зимовий/літній час. Після референдуму (який не визнає світ - прим. редакції) Херсонська область використовує часовий пояс Москви: MSK UTC+3».

Херсонці реагують із гумором:

«Переночували. Тепер окупований Херсон житиме ''врозчепірку'': Україна перевела годинники на зимовий час, а оркостан - ні. Дев'ята година кажемо - восьма на думці».

Така ж ситуація і на окупованій частині Запорізької області. Там російські окупанти теж скасували переведення годинників. Місцевий гауляйтер закликав жителів «ігнорувати всі заклики української влади перевести годинник на зимовий час», пише «Уніан» із посиланням на російський пропагандистський ресурс «Інтерфакс».

«У Запорізькій області залишається колишній час. Переведення стрілок годинника у 2022 році не буде», - йдеться у повідомленні попагандистів.

Нагадаємо, що в окупованому Криму, а також в окремих частинах Донецької та Луганської областей, наразі теж використовується російський час, без переведення годинника. Сама РФ відмовилася від переходу на зимовий/літній час ще у 2011 році.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів