Росія продовжує створювати фейкові «органи влади» у Херсоні

Росія продовжує створювати фейкові «органи влади» у Херсоні
Автор: Євген Веселов 24 Ноября 2022 16:42

З моменту визволення від російських військ українського Херсона минуло вже більше 10 днів, але путін за цей час жодного разу не прокоментував втечу російських окупаційних військ з міста. Проте, як виявив телеграм-канал «МО», у тимчасово окупованих регіонах створюються нові фейкові «органи влади». Причому реєструють їх у містах, які Україна вже визволила.


У чотирьох регіонах з'явилися свої прокуратури, як випливає з даних системи реєстрів російської федерації. Але у Херсонській та Запорізькій областях не змогли знайти «своїх» керівників. У Запоріжжі тимчасово головою прокуратури став за сумісництвом перший заступник прокурора Ростовської області Кирило Осипчук, а в Херсоні — заступник прокурора Кіровської області Андрій Петров. Причому останнє відомство зареєстроване у Херсоні, який визволений українським військом.


На цьому сюреалізм не закінчується - у Херсоні «зареєстровано» ще два «відомства»: управління Федерального казначейства та відділення Фонду пенсійного та соціального страхування. Перше базується в будівлі управління федеральної казначейської служби України на Старообрядницькій вулиці. А друге – в офісі Пенсійного фонду України на вулиці Комкова.


Російська федерація продовжує існувати у паралельному всесвіті, який немає нічого спільного із реальністю.

Приєднуйтеся до нас:

«Фактично 15-20 кілометрів по лівому берегу Дніпра – це сіра зона». Що відбувається на лівобережжі Херсонщини?

«За визволення Херсона!» – в Австралії випустили алкогольний напій на честь звільнення українського міста

День 281. 1 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах