Рівненщина у межах проєкту «Пліч-о-пліч» облаштувала на Херсонщині тимчасовий прихисток для ВПО

Громади різних регіонів України продовжують допомагати Херсонщині у межах проєкту «Пліч-о-пліч». Зокрема, Рівненщина облаштувала тимчасове житло для вимушених переселенців. Будиночки встановили у селі Раківка Бериславського району.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».

Потреба у додаткових місцях для розміщення внутрішньо переміщених осіб виникла після того, як окупанти обстрілами знищили пункт незламності в селі. Рівненська область облаштувала кілька будиночків у населеному пункті, оснащених усім необхідним для перебування людей.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Громада з Хмельниччини передала 1 млн гривень Чорнобаївській ТГ у межах проєкту «Пліч-о-пліч»

За словами жительки Раківки Любові Коган ця допомога дуже доречна, адже село приймає багато ВПО з найближчих населених пунктів.

«У нас багато внутрішньо переміщених осіб з ближніх сіл, із Томариного, з Бургунки також з міста Берислав. Раніше люди, коли приїжджали, то були у нас в іншому місці – у пункті незламності, але зараз приміщення зовсім зруйноване.

Нині безпекова ситуація загострюється, наскільки це видно, і може бути таке, що люди приїдуть і не буде їх де поселити.  А тут (у тимчасових будиночках – авт.) вони можуть розміститися і зараз влітку перебути тут деякий час», – говорить пані Любов.

За її словами, місця  об лаштованих будиночках вистачить всім – і ВПО і місцевим за потреби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: як допомагають Херсонщині у межах проєкту

Фото: stock.adobe.com.

Пов'язані записи

У Херсонській МВА пояснили, чому після загибелі 7 людей не оголошували День жалоби

Після трагедії 3 червня на проспекті Текстильників у Херсоні, де внаслідок російської атаки загинули 7 людей, міська влада пояснила, чому в громаді не оголошували День жалоби та яка допомога надана…

Подробиці
Наклейки на вікнах, автопробіги, паспорти для дітей: що влаштували на окупованій Херсонщині на День Росії

На ТОТ Херсонщини 12 червня окупанти відзначали День Росії. Судячи з повідомлень окупаційної адміністрації, «святкування» складалося з традиційного набору пропагандистських заходів: російські прапори у вікнах, автопробіги, концерти, вручення паспортів дітям…

Подробиці