«Референдуму» у Херсонській області ще не було, а «результати» відомі

«Референдуму» у Херсонській області ще не було, а «результати» відомі
Автор: Євген Веселов 22 Сентября 2022 18:20

На 23 вересня росія призначила проведення незаконного «референдуму» на захоплених українських територіях, який має тривати до 27 вересня. Дивний захід, який був призначений раптово, бо путіну кортить виправдати своє безсилля та поразки в Україні. Ми вже розбиралися із ситуацією навколо фейкового «референдуму» щодо «приєднання» Херсонської області до російської федерації. Виступ 21 вересня правителя росії путіна фактично дав старт цьому постановочному дійству.


22 вересня 2022 пропагандистські телеграм-канали розповсюдили інформацію, що так зване «міністерство освіти» Херсонської області оголосило канікули у школах і коледжах області на час проведення референдуму, тобто у період з 23 по 27 вересня.


Також «голова» незрозумілої «Центральної виборчої комісії» Херсонської області якась Марина Захарова заявила, що вже відбулося засідання членів комісії. Утворено 8-м «територіальних виборчих комісій» та 198 «дільничних виборчих комісій», всі члени яких автоматично скоїли злочин проти України, за який їм загрожує до 15 років за гратами. За її ж словами в області зареєстровано близько 750 тис. виборців. Стільки ж заготовлено «бюлетенів».


Зовсім не здивує, якщо всі 750 тисяч проголосують в уяві фейкової виборчої комісії, хоча майже половина жителів виїхали через захоплення їх населених пунктів та знищення майна.


Щоб показати «масовість» та «єдиний порив» росіяни повідкривали дільниці у Криму та у багатьох російських містах. Чомусь особливо наполегливо готуються до «референдуму» по входженню Херсонської області до складу росії у Ханти-Мансійському автономному окрузі — Югра. Організовують 8 виборчих дільниць.


Про це повідомляють самі ж окупанти у власних ЗМІ.


Депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань припускає, ймовірно, що саме в цій Югрі знаходяться депортовані наші українці, яких будуть змушувати «голосувати».

У папірці, який окупанти називають бюлетенем для голосування, буде лише питання, сформульоване у кращих традиціях російських маніпуляцій: «Ви за вихід Херсонської області зі складу України, утворення Херсонською областю самостійної держави та входження її до складу Російської Федерації на правах суб'єкта Російської Федерації?». Навіть коментувати нема сенсу, що не так з нікчемним питанням.


До речі, російська окупаційна адміністрація включила у склад Херсонської області тимчасово окуповані території Снігурівської і Олександрівської громад Миколаївської області і планує там також провести виставу під назвою «референдум». Про це заявив гауляйтер області Володимир Сальдо. Виявляється, що за бажанням, можна змінювати території областей – громади Миколаївщини додати, а, наприклад, звільнену Високопільщину на Херсонщині ніби не помічати.


І звісно ж, як у будь якій тоталітарній країні, у якій думка громадян нічого не варта, результати псевдореферендуму вже відомі. Так, якийсь Центр соціального маркетингу та Республіканський інститут політичних та соціологічних досліджень провели опитування мешканців Херсонської області про майбутнє краю. На запитання «яким ви бачити майбутній статус свого регіону?» пропагандисти брешуть, що ніби то 63 відсотки мешканців Херсонської області виступають за входження до складу росії.


Насправді ж «руський мір» цікавий на Херсонщини лише купці маргиналів та зрадників, кількість яких поміститься у статистичну похибку. Українські жителі поневолених громад вже побачили, що росія несе тільки хаос, розруху і зубожіння.


Треба розуміти, що сама система організації «голосування» передбачає примус. Бо йдеться не тільки про голосування на дільницях, куди росіяни мають привести українських громадян, а й про надомне «голосування». Скоріш за все, по хатам та квартирам будуть у супроводі військових ходити зрадники, які погодились працювати у виборчих комісіях, і змушувати людей ставити підписи.

Тож у дні «референдуму» краще не потрапляти на очі росіянам і їх посіпакам-колоборантам, бути вдома та уникати відкриття дверей незнайомцям. Тактика піти на дільницю і проголосувати проти не спрацьовує у цій російській виставі. Треба розуміти, що у першу чергу будуть тиснути на тих людей, хто взяв російській паспорт та отримував допомогу чи пенсію, тобто залишав свої персональні данні окупантам.
Бережіть себе! Цей «референдум» нікчемний у будь-якому разі. Чекаємо на ЗСУ!

Приєднуйтеся до нас:

День 282. 2 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Троє загиблих та сім поранених через обстріли на Херсонщині 1 грудня