Рашисти скаржаться на нестачу хліба та макаронних виробів на тимчасово окупованій частині Херсонщини

Гуманітарну кризу на тимчасово окупованій частині Херсонщини вже не приховують навіть окупаційні чиновники. Зокрема, пропагандистські ЗМІ цитують заяви так званого “голови уряду Херсонської області” Андрія Алєексєєнко про нестачу хліба та макаронних виробів на лівобережжі. 

Як пише російська “комсомольська правда”, рашистський чиновник в своєму телеграм-каналі обурився слабким виробництвом хліба та макаронів в Херсонській області. Вірніше в тій частині, яка поки знаходиться під окупацією. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Ні дров, ні вугілля: жителям окупованої Херсонщини взимку буде не легко

За його словами, “плачевну ситуацію” з виробництвом хліба та макаронних виробів в регіоні визначили результати якогось соцопитування. 

“Більше того, зерна та муки, виробничих традицій та спеціалістів в нас достатньо, щоб не лише кормити самих себе і по розумним цінах, але й випускати ті ж самі макарони для зовнішніх ринків”, – обурююється Алєксєєнко. 

Рашистський чиновник також зазначає, що населення тимчасово окупованої території також скаржиться на ціни на продукти, ліки, одяг та паливо. А постійні перевірки “цін” від окупаційного “мінпромторгу” ситуацію не виправляють. Ну хіба що, вдалося знизити ціни на туалетний папір. 

Нагадаємо, що раніше про гуманітарну кризу на ТОТ Херсонщини повідомив Центр національного спротиву. Найгірша ситуація в Новотроїцькому районі, де найбільший дефіцит продуктів та товарів першої необхідності. 

 

Пов'язані записи

Ілюзія «ситого» життя: як Кремль засипав грошима ТОТ Херсонщини, а отримав інфраструктурний та економічний колапс

Коли навесні 2022 року російські війська окупували лівобережну частину Херсонської області, пропагандистська машина Кремля увімкнула звичний наратив: «Росія тут назавжди, ми принесли стабільність і процвітання».  Для демонстрації цієї «стабільності» Москва…

Подробиці
На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці