П'ять років ув'язнення отримала жителька Бериславського району за організацію псевдореферендуму

П'ять років ув'язнення отримала жителька Бериславського району за організацію псевдореферендуму

Автор: intent.press 18 Янв. 2023 17:30

Приморський районний суд Одеси виніс вирок жінці, що брала участь у проведенні фейкового референдуму щодо приєднання Херсонської області до РФ. Зловмисниця визнала себе винною та уклала угоду з прокурором. Зважаючи на це, колаборантці присудили 5 років позбавлення волі, пише intent.press.

Про це повідомляється у рішенні суду, прийнятого 4 січня та опублікованого 16 січня. Слідство встановило, що жителька села Новоолександрівки Бериславського району займалася організацією псевдореферендуму в рідному населеному пункті, а також допомагала проводити їх у селах Гаврилівка, Михайлівка та Золота Балка.

Разом з іншою зловмисницею вона займалася підготовкою приміщень для незаконного референдуму, залучувала транспортні засоби та водіїв для цього злочину, а також займалася проведенням проросійської агітації. У селі Михайлівка колаборантка ходила по оселях людей і пропонувала їм заповнити так звані бюлетені.

7 грудня обвинувачена уклала договір з прокурором, за яким беззастережно визнала себе винною в обсязі обвинувачення за статтями 28 ч. 2 (кримінальне правопорушення за попередньою змовою осіб) та 111-1 ч. 5 (участь в окупаційних органах влади та проведення незаконних референдумів) Кримінального кодексу України.

Крім позбавлення волі терміном 5 років, суд на 10 років позбавив колаборантку права обіймати певні державні посади. Майно жінки суд вирішив не конфісковувати.

17 січня також стало відомо про завершення досудового розслідування та скерування до суду обвинувального акту стосовно ще однієї колаборантки з Новоолександрівки. Вона обійняла посаду так званої сільської голови й також брала участь в організації псевдореферендуму.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів