Путін доручив ввести режим тиши в України 6 та 7 січня

Путін доручив ввести режим тиши в України 6 та 7 січня

Автор: Євген Веселов 05 Янв. 2023 19:17

Як повідомляють російські пропагандистські ресурси, Путін доручив міністру оборони рф Шойгу ввести з 12.00 6 січня до 24.00 7 січня режим зупинення вогню по всій лінії фронту в Україні.

До цього з подібним закликом виступив путінський церковний посіпака гундяєв - патріарх кирило. Він запропонував встановити «рождественское перемирие в Украине».

Але враховуючи попередній досвід, радіти такій ініціативі зарано, бо довіряти росіянам не можна.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав "пропагандою та пасткою" заклик російського патріарха Кирила до нібито "різдвяного перемир'я".
Про це представник ОП написав у своєму Twitter.

"Перемир'я" може початись тоді, коли Росія залишить територію України, - так радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк прокоментував заяви з Кремля про нібито оголошення так званого режиму "припинення вогню по всій лінії бойового зіткнення сторін в Україні" з 12.00 6 січня до 24.00 7 січня.


"Перше. Україна не атакує чужу територію і не вбиває цивільне населення, як це робить РФ. Україна знищує виключно членів окупаційної армії на своїй території… Друге. РФ має залишити окуповані території – лише тоді у неї почнеться «тимчасове перемир'я». Лицемірство залиште собі…", - написав Подоляк у Twitter.

Нагадаємо, Херсон окупанти обстріляли рівно опівночі на Новий рік. Тоді вони цинічно поцілили у дитячу обласну лікарню, житлові квартали, зруйнували басейн ХДУ.

Тож загроза, що вони якраз опівночі 7 січня, або в інший час оголошеноі ними «тиші», почнуть бомбити наші міста й села існує. А потім, за їх звичкою, скажуть, що це українська армія обстріляла свої ж території.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: