Провокація росіян на Таврійському в Херсоні. Є постраждалі

Провокація росіян на Таврійському в Херсоні. Є постраждалі

Автор: Євген Веселов 15 Сентября 2022 14:19

14 вересня в Херсоні на вулиці Покришева в багатоповерхівці неподалік кінцевої зупинки тролейбуса № 12 пролунали потужні вибухи. Ця інформація була розповсюджена анонімними телеграм-каналами. Зокрема, повідомлялося, що було три вибухи в полі біля дороги, у мережі з’явилося фото людини, яка лежала на землі поряд з велосипедом.

У будинку повилітали деякі шибки та скло з вікон на декількох поверхах.

Зазначалося, що через деякий час приїхала карета швидкої допомоги й забрала постраждалого. Про його стан на сьогодні нічого не відомо. Також є непідтверджена інформація, що загиблих було троє.

Доволі швидко на місті вибухів з’явилася знімальна група одного з російських пропагандистських телеканалів. Через деякий час окупаційні медіа видали фейкову новину про начебто обстріл всього Таврійського мікрорайону ракетами HIMARS, внаслідок якого загинули вже чотири людини.

Наразі є дві версії, внаслідок чого сталися вибухи. Згідно з першою – це результат спрацювання російських ППО, яку вони розмістили поміж жилими багатоквартирними будинками. Саме її уламки і впали на полі та влучили в будинок, спричинивши вибухи і ймовірну смерть людей.

За іншою версією, росіяни здійснили мінометний обстріл — сліди, які лишилися, дуже схожі саме на наслідки обстрілу з міномета. Нижче опубліковані знімки з порівнянням наслідків мінометного вогню в Чернігівській області та в Херсоні на вулиці Покришева.

На підтримку другої версії є дописи херсонців у соціальних мережах, які кажуть про те, що обстріл Таврійського відбувався із селища Геологів. Саме в той час самовидці бачили вилети в напрямку міста.

Про те, що Збройні сили України в цей час не здійснювали обстріли позицій окупаційних військ, заявив і депутат Херсонської обласної ради Юрій Соболевський, що робить більш вірогідною версію про мінометний обстріл окупантів.

«Обстріл Таврійського мікрорайону в Херсоні (з можливими жертвами) є черговою кривавою провокацією орків!
ЗСУ в цей період часу по цьому району міста не працювало! Крім того, про провокацію говорять і аналіз місця подій, і швидкість, з якою їх пропагандисти прибули на місце трагедії. Тварюки, не інакше, відповісте і за це також!» - зазначив Соболевський.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів