При переправі з дач через ріку смертельно поранено жінку
Фото ілюстративне

При переправі з дач через ріку смертельно поранено жінку

Автор: Євген Веселов 05 Декабря 2022 11:23

Про цей трагічний випадок повідомляє Херсонська міська рада.
У повідомленні йдеться, що 4 грудня 2022 року автоматною чергою було поранено 65-річну жінку, яка разом із чоловіком на човні перетинали Дніпро, їдучі з дачі у Голопристанському районі. На жаль, жінка не вижила, повідомляють у відділі з питань цивільного захисту м. Херсона міськради. Чоловік не постраждав.

Зазначимо, що раніше, 3 грудня 2022 року, Херсонська обласна військова адміністрація повідомляла, що з 3 грудня (субота) по 5 грудня (понеділок) включно, триватимуть гуманітарні заходи щодо евакуації українських громадян, які зараз перебувають на лівому березі річки Дніпро у дачних поселеннях та не встигли залишити тимчасово окуповану територію.

«Евакуація необхідна через можливу активізацію бойових дій на цій території. Тож у вказаний період буде знято заборону виходу на воду, але тільки у світлий час доби.

Річкові переходи будуть дозволені на ділянці Річковий вокзал. На інших ділянках річки дозволу на переправу у названі дати не буде.

У разі виникнення потреби у додатковому часі для прибуття на деокуповану територію, просимо громадян причалювати лише на Річковому вокзалі, як єдиному дозволеному місці.

Під час евакуації необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу та підтверджують громадянство України.

При втечі на лівий берег Херсонщини рашисти знищили усі плавзасоби, якими ми могли б забезпечити перевезення населення на підконтрольну Україні територію. Тому евакуація можлива тільки на власних плавзасобах населення!» - йдеться у повідомленні ХОВА.

Чи переправлялася через Дніпро загинувша жінка в рамках цієї евакуації, не відомо.

Але зрозуміло, що про зелений коридор не йдеться. Дачникам доводиться приймати рішення на свій страх та ризик. До того ж, невідомо, на чому саме переправлятись, якщо ворог знищив чи викрав усі приватні плавзасоби.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: