Повістка від окупантів стала останньою краплею: з ТОТ Херсонщини врятували ще трьох підлітків

Ще трьох підлітків вдалося вивезти на підконтрольну Україні територію з тимчасово окупованої частини Херсонщини.

Йдеться про двох хлопців та дівчину віком від 15 до 17 років. Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін. Їх повернення відбулося у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA за сприяння благодійної організації «Save Ukraine».

«Серед врятованих – п’ятнадцятирічна дівчина, яка два роки відмовлялася ходити до російської школи, поки окупанти не почали погрожувати її мамі позбавленням батьківських прав. Через страх і тривалу ізоляцію від однолітків у дівчини погіршилося здоров’я. Шістнадцятирічний юнак остаточне рішення виїжджати з окупації прийняв після того, як додому принесли повістку до російського військкомату», – розповів Прокудін.

Наразі діти перебувають у безпеці, у центрах «Надії та відновлення», де отримують психологічну підтримку, допомогу з документами, житло.

Пов'язані записи

Хвостаті продавець, спортсмен і місцевий авторитет: херсонці поділилися фотографіями своїх улюбленців та історіями про них

Вони можуть бути сильними, витривалими та відважними, водночас – смішними, милими та вразливими. У тварин, як і у людей, – в кожного свій характер та власна історія. Наші чотирилапі друзі…

Подробиці
Чотирьом громадам Миколаївщини передали нові шкільні автобуси

Нові шкільні автобуси, придбані за кошти державної субвенції, сьогодні, 5 червня, передали представникам чотирьох громад Миколаївської області. Миколаївщина стала однією з перших областей України, де розпочато передачу транспорту, придбаного в…

Подробиці