Популярний в Херсоні волонтерський хліб поки не випікатимуть – обстрілами пошкоджено пекарню

Популярний в Херсоні волонтерський хліб поки не випікатимуть – обстрілами пошкоджено пекарню

Автор: Марина Поліщук 05 Июня 2023 15:10

Внаслідок ворожих обстрілів 5 червня в Херсоні постраждало приміщення, де знаходиться волонтерська пекарня, що забезпечує хлібом містян і військових ЗСУ. Про це в соцмережі повідомила депутатка Херсонської міськради, керівниця громадського об’єднання «Справа громад» Оксана Погомій.

«Недобрий ранок… Вночі прильот у пекарню. Люди живі. Хліба поки не буде», − коротко повідомила вона зранку.

Згодом у відео пані Оксана додала, що пекарня продовжить свою роботу пізніше. За її словами, виведена з ладу одна піч для випікання:

«Обладнання: одні пічка – мінус. Це погано. А все інше працює. Генератор, слава Богу, не прилетіло».

Як уже повідомляла «Гривна», волонтери громадської організації на власній автономній пекарні щодня випікали по 600 смачних і запашних буханців!

«Слава про хліб рознеслася швидко по місту. Цей хліб завозять на блокпости, його беруть різні організації, ОСББ, і просто люди приходять беруть. Іноді на свята волонтери готують якісь смаколики, теж людям роздають», розповідає співробітниця «Гривні» та волонтерка «Справи громад» Наталія Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми вдягали вишиванки і "вишивали" перед окупантами – мозолили їм очі». Історія спротиву херсонки

На світлинах, опублікованих у соцмережах, видно пошкоджене приміщення та пробиту обстрілом піч, в якій випікали хліб. Поки пошкоджену пічку ремонтуватимуть, волонтери продовжать випікати хліб на іншій пічці, звичайно, не такими обсягами.

«Плакати не будемо, руки опускати не будемо. Будемо думати, як викручуватися. Хліб буде. Я радію, що всі живі. А все інше, то таке – матеріальне, зараз не важливо», – підкреслила Оксана Погомій.

Хліб, який випікають волонтери, та пошкоджене приміщення і обладнання пекарні. Фото із соцмережі Facebook та khersontv.com:

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів