Понад 150 звільнених населених пунктів Херсонщини досі без світла

Понад 150 звільнених населених пунктів Херсонщини досі без світла

Автор: Євген Веселов 24 Янв. 2023 17:10

У Херсоні 24 січня відбулося засідання Робочої групи щодо пришвидшення темпів ліквідації наслідків пошкоджень об’єктів критичної енергоінфраструктури на Херсонщині.

Участь у засіданні взяв перший заступник Міністра енергетики Юрій Власенко, керівники ХОВА, Укравтодору та компаній енергосектору, повідомляє ХОВА.

Як стало відомо, над відновленням електропостачання на Херсонщині працює 35 бригад – це 165 робітників та 59 одиниць техніки. Допомагають енергетики з Чернівціобленерго, Житомиробленерго, Рівнеобленерго, Кіровоградобленерго та Прикарпаттяобленерго.

Станом на 24 січня зі світлом 87 звільнених населених пунктів області. Понад півтори сотні – досі не мають електропостачання. Це близько 72 тис. абонентів, які залишаються без світла.

Основні причини, що впливають на темпи відновлення електропостачання, – замінованість територій, вщент знищена енергоінфраструктура області та постійні російські обстріли.

Для прискорення відновлення електропостачання до області мають прибути додаткові бригади енергетиків.

Опрацьовується питання отримання областю генераторів, що дозволять відновити централізоване водопостачання в тих населених пунктах, де ще немає світла.

Також енергетичний хаб Міненерго надаватиме для робіт із відновлення світла на Херсонщині необхідну матеріальну допомогу.

“Херсонобленерго” має розробити графік підключенням до електроживлення населених пунктів області. Цей план має містити чіткі терміни та бути в публічному доступі, аби кожен житель Херсонщини знав, коли в його населеному пункті відновлять світло.

Нагадаємо, Херсонобленерго раніше повідомляло, щоб відновити електрику для 35 тисяч споживачів Херсонщини, потрібно $7 мільйонів. Також компанія давала роз’яснення, що не може відновити енергопостачання у Дар’ївці та Дніпровському через постійні обстріли.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги:

Ситуація в Криму через підрив Каховської ГЕС: півострів на роки може залишитися без води

Небезпека у воді – витоки машинного мастила та детонація ворожих мін, знесених потоками

Що чекає Південь України після руйнування Каховського водосховища

Нова Каховка: вода піднімається швидкими темпами, окупанти тим часом поспіхом вивозять награбоване

Ядерний шантаж РФ, новий етап російської агресії – що кажуть експерти про підрив греблі Каховської ГЕС