Політолог Андрій Піонтковський: «Звільнення Херсона означатиме падіння путінського режиму»

Політолог Андрій Піонтковський: «Звільнення Херсона означатиме падіння путінського режиму»

Автор: Марина Поліщук 14 Августа 2022 14:45

Відомий політолог Андрій Піонтковський (на фото) розповів в ефірі каналу espreso.tv, чому звільнення Херсона призведе до зламу путінської системи та як закінчити війну до зими.

ДОВІДКА. Андрій Піонтковський  - російський політолог, публіцист,  кандидат фізико-математичних наук, член Американської математичної спілки. Активний критик Путіна та політики Росії, дослідник владного бандитизму, путінізму та рашизму, опублікував багато статтей та монографій із цієї теми. Через переслідування в РФ мешкає на постійній основі у Вашингтоні, США.

Щоб завершити війну до зими, вистачить звільнити Херсон

Андрій Піонтковський вважає, що звільнення Херсона означатиме падіння путінського режиму.

«У росіян була шокова реакція на один удар по одному аеродрому [у Криму]. А взяття Херсона – це реальне військове завдання, яке можна вирішити за місяць-два. Тому я згоден з оцінкою українського керівництва. Та це й не оцінка чи прогноз, а, якщо хочете, наказ – завершити війну до зими. Для цього вистачить взяти Херсон. Все інше російська верхівка зробить сама», - підкреслив Піонтковський.

Він також додав, що вибухи на військовому аеродромі під Саками викликали шок у Кремлі.

«Ви ж бачили російські ЗМІ, російську верхівку. Вони досі дотримуються версії, що там був несподіваний вибух боєприпасів. Це вже змінило громадську думку. Не випадково українське керівництво днями поставило завдання завершити війну до зими. Тому, що ця реакція шоку, страху, жаху на удар в Криму для мене довели, і це вже очевидно для всього світу, що звільнення Херсона означатиме падіння путінського режиму», - наголосив політолог. 

Звільнення Херсона призведе до зламу путінської системи

Андрій Піонтковський вважає, що Путіну потрібно всіма засобами зупинити український наступ, і для нього ніщо десятки мільйонів життів, тому він і схопився за Запорізьку АЕС.

«Для того, щоб стримувати ядерні амбіції Путіна, потрібно дати йому зрозуміти, що він особисто помре у випадку такого удару. А що стосується тактичних ядерних ударів боєголовками, то це Путіну вже пояснили, тому він і схопився за Запорізьку АЕС. А скільки людей загине, його не цікавить. Тому що навіть реакція кремлівської тусовки та пропагандистського апарату на удар України по Криму зайвий раз мене переконує, що звільнення Херсона призведе до злому путінської системи», - зазначив політолог.

Піонтковський додав, що тоді візьме гору формула «опущений пахан – не пахан», і Путін втратить владу, а за нею - і життя, тому він зараз бореться за своє власне життя.

«Путіну всіма засобами потрібно зупинити український наступ, і за це десятки мільйонів життів росіян, українців, європейців для нього – ніщо. Зараз він бореться за своє підле життя, бо, втративши владу, він негайно втратить життя. Ось які ставки», - зауважив Піонтковський.

Політолог підсумував, що потрібно ввести міжнародний контингент на територію Запорізької АЕС, а також пред'явити Путіну відповідний ультиматум про передачу ЗАЕС під контроль України.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів