Підсанкційний російський банк почне роботу на тимчасово окупованій Херсонщині

Підсанкційний російський банк почне роботу на тимчасово окупованій Херсонщині

Автор: Іван Підлісний 19 Сентября 2023 09:20

На тимчасово окупованій території Херсонщини рашисти відкривають відділення нових російських банків. 

Як заявив очільник окупаційного уряду Андрій Алексєєнко, згодом має запрацювати "Індустріальний ощадний банк". Відділення цієї російської банківської установи з квітня цього року також працюють на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. 

"ІО Банк" знаходиться під санкціями України, Великобританії, США, Австралії та Нової Зеландії. Як зазначається на порталі НАЗК, "Індустріальний ощадний банк" почав роботу по всьому Криму після того, як там припинили роботу українські банки. Розвиток установи безпосередньо пов'язаний з анексією Криму. А робота банку сприяє інтеграції півострову до рф через фінансову систему. 

Відомо також, що на тимчасово окупованій частині Херсонщині планує запрацювати ще один російський банк - "РостФінанс", який належить власникам холдингу "Дальпітербуд". Зокрема, великому російському бізнесмену Аркадію Скорову. Щодо банку та його власника поки не введені санкції. Щоправда, дані щодо установи та Скорова містяться на порталі НАЗК "Війна і санкції". Як зазначено на сайті "РостФінанс", відділення в Херсонській області стануть першими для банку на окупованій українській території. Філіали банку відкриті лише В Ростові-на-Дону, Москві, Санкт-Пітербурзі, Таганрозі, Батайску, Благовіщенську. 

Варто додати, що до цього часу основним банком на окупованій частині Херсонщини був ПСБ-банк, щодо якого також накладені міжнародні санкції.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів