Підготовка до псевдореферендуму: у Мелітополі окупанти організували обхід будинків. Чим це загрожує населенню?

Підготовка до псевдореферендуму: у Мелітополі окупанти організували обхід будинків. Чим це загрожує населенню?

Автор: Марина Поліщук 03 Сентября 2022 13:30

Майже 82% жителів тимчасово окупованого півдня України не збираються брати участь у псевдореферендумі окупантів, свідчить нещодавно проведене соціологічне опитування. Тим не менш, узурпатори продовжують підготовку до «волевиявлення», вигадуючи різні способи тиску на населення.

Цього разу вирішили діяти методом батога й пряника. Тих, хто сумнівається, будуть грошима підштовхувати до «правильного» рішення, а із незгодних, схоже, згоду збираються вибивати.

Нагадаємо, що гауляйтери захоплених Росією регіонів півдня України потікали, бо знають, що на них полюють партизани. Натомість на місцях залишилися посіпаки, перед якими поставили завдання обійти всі будинки вказаного населеного пункту й зібрати інформацію про ставлення населення до проведення «референдуму».

Деталі розповів військовий журналіст Андрій Цаплієнко, який отримав з окупованого Мелітополя документи про поквартирний обхід населення так званими волонтерами. Далі – пряма мова.

***

Ексклюзив з окупованої території.

Поки гауляйтери окупованих частин областей України «керують» вкраденими територіями з безпечної відстані, колаборантська «піхота» повним ходом готується до псевдореферендуму щодо приєднання до Росії.

Розуміючи провал своєї затії, вони вирішили діяти в простий та перевірений спосіб. Купити голоси. Заохотити місцевих грошима.

Ці документи щойно надіслали з окупованого Мелітополя. Їх роздають «волонтерам», які опитують людей про їхнє бажання чи небажання брати участь у «референдумі».

Інструкція, як діяти і що запитувати:

Маршрутний лист, куди вносяться дані про візит:

Головний пункт інструкції – це номер 3. Якщо людина відмовляється проходити опитування, їй треба запропонувати заповнити «талон-обращение» на «единовременную и ежемесячную материальную помощь».

Агітаційні матеріали про таку «материальную помощь» у ходока по квартирах мають бути з собою. Якщо їх не буде, агітатор не отримує свій гонорар.

Детальні дані про візит заносяться у маршрутний лист. А в цьому листі показовою є графа «результат обхода».

Якщо людина відмовилася, агітатор ставить в графі «0», і в цьому випадку від має ще й ще приходити на цю адресу. Тобто добиватися потрібної окупантам позитивної відповіді.

Якщо люди посилають агітатора навздогін за «русским кораблем», функціонер в графі «результат» ставить X. «В эту квартиру вы больше не заходите», - вимагає інструкція.

Схоже, що до позначених хрестиком після агітаторів завітають інші гості. Зі зброєю та наручниками.

Політика батога й пряника в чистому вигляді.

Але, нешановні агітатори. Нехай вас, як корисних ідіотів, не вводить в оману жирний шрифт пункту «Проводимая вами работа – законна».

Я би порадив «агітаторам» подбати про надійний маршрут евакуації.

***

Додамо, що заповнені «волонтерами» маршрутні листи дають окупантам одразу купу інформації. Адже, окрім кількості готових прийти на референдум людей, вони будуть точно знати, хто не підтримує дії загарбників, а отже, на їхню думку, є «націоналістами». Потенційно таким людям загрожує «підвал» з тортурами.

А ще окупантська «верхівка» та їхні маріонетки матимуть адреси всіх будинків і квартир, жителі яких виїхали.   

Рух опору закликає жителів Мелітополя:

- не брати слухавку від номерів, які починаються на +7,

- не брати участі в жодних опитуваннях щодо референдуму,

- не брати паспорт країни-терориста.

Мелітополь – це Україна!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів