Піде під суд зрадник, який у Херсоні випустив із СІЗО затриманих

Піде під суд зрадник, який у Херсоні випустив із СІЗО затриманих

Автор: Євген Веселов 24 Февр. 2023 18:00

Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника одного з відділів ДУ «Північна виправна колонія № 90» за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України), повідомляє прокуратура Херсонської області.

Слідством установлено, що під час окупації міста обвинувачений пішов на співпрацю з ворогом та добровільно зайняв посаду так званого «начальника відділу охорони Херсонського слідчого ізолятора» у псевдоправоохоронному органі, створеному окупаційною владою «Управлінні служби виконання покарань по Херсонській області».

На посаді чоловік надав вказівки працівникам Херсонського слідчого ізолятора залишити місце несення служби. При цьому, за його наказом, ключі від камер та службових приміщень було залишено в безпосередньому доступі ув’язнених осіб, що призвело до їхньої масової втечі.

Наразі обвинувачений перебуває під вартою, де очікуватиме на вирок суду. Чоловік був затриманий у листопаді в Херсоні, одразу після звільнення міста. Йому було повідомлено про підозру в державній зраді.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів