Під час визволення Херсонщини ЗСУ майже повністю знищили 126-ту бригаду окупантів

Під час визволення Херсонщини ЗСУ майже повністю знищили 126-ту бригаду окупантів

Автор: Євген Веселов 05 Октября 2022 16:15

Збройні сили України дають жорстку відсіч російським окупантам. Якщо у перші місяці війни наше військо було вимушено відступати, то останні три місяці характеризуються певними наступальними діями по деокупації анексованих росією українських територій. В ході визволення окупаційні війська знищуються у промислових масштабах.

Так, з початку масштабної російської агресії багаторазово повідомлялося про втрати 126-ї бригади берегової оборони російських окупаційних військ, яка до лютого 2022 року дислокувалася в окупованому Криму, насамперед – у селищі Перевальне, та в якій «проходило службу» багато кримських «призовників» та «контрактників». Наразі, під час деокупації українським військом північної частині Херсонської області, агресор втратив позиції, які, зокрема займала 126-та бригада.

Стосовно цього у пабліках окупантів у соціальних мережах повідомляється, що начебто станом на вечір 4 жовтня «126-та бригада» окупантів фактично припинила своє існування, та її залишки були включені у склад інших угруповань агресора. Попри ймовірність дезінформації агресора з цих питань, очевидно що під час відступу із звільнених Збройними Силами України населених пунктів Херсонської області вказане «кримське» з’єднання агресора щонайменше понесло важких втрат, повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів