Переїзд Таврійський – ХБК закриють. Коли чекати жах на дорогах

Автор: Альона ШНАБСЬКА 08 Июля 2021 13:56

Останнім часом наші сучасні херсонські чиновники (та чого там херсонські – майже всі керівники від маленького до найвищого державного рангів) усе частіше спілкуються з населенням через соцмережі

Там вони повідомляють нам про плани робіт, про результати засідань, звітують, вважаючи, що дають офіційну інформацію. Хоча насправді все, що написано в «фейсбуках», «інстаграмах», «твітерах», «телеграмах» і інших подібних ресурсах Мережі, не було й не є офіційною інформацією, що підтвердила свого часу на прохання «Гривни» СБУ.

Певно, не всі чиновники в курсі цього. Приблизно місяць тому заступник Херсонського міського голови Юрій Стельмашенко на особистій сторінці в соцмережі вирішив відзвітувати про три місяці своєї роботи та поділився планами щодо ремонту доріг у Херсоні.

«Готують проекти на капітальний ремонт доріг, у яких обумовлюється заміна основи полотна, місцями розширення доріг, нові бордюри та тротуари», – написав він.

А також згадав про капітальний ремонт дуже важливої та проблемної ділянки – залізничного переїзду між мікрорайонами Таврійський і ХБК.

«Зі знакових – готується проект на залізничний переїзд із Таврійського. Так що готуйтеся, влітку на тиждень закриємо там рух, будемо вислуховувати скарги про те, які негідники. Як могли? Що не могли вночі зробити? І дивитися на пробку від Чорнобаївки до мостів! Але по-іншому ніяк, так що заздалегідь, сорі», – висловив думку заступник мера.

Цю новину активно обговорювали в соцмережі херсонці, бо містяни, які проживають у Таврійському мікрорайоні та в Північному селищі, знають, що таке виїхати в центр і повернутися додому в години пік. Хоча є другий варіант проїзду – ще через площу Перемоги. А тут хочуть закрити один із них – тож більшість і хвилюється, як пережити цей період.

Газета «Гривна» в зв’язку з таким ажіотажем тиждень тому звернулася в прес-службу міськради, щоб дізнатися, коли та на який час закриють переїзд. Одразу нам не відповіли (конкретики не мали), але за кілька днів інформацію надрукували на сайті мерії для всіх. Зокрема процитували віце-мера Юрія Стельмашенка: «Під самим переїздом містяться бетонні плити, які ми повинні ретельно дослідити, якщо потрібно – замінити, й уже після цього можемо починати капітальний ремонт. Проектні роботи майже закінчені, далі проводитиметься експертиза, потім буде оголошений тендер. Проходження цих етапів займе близько двох місяців. Тобто тільки за два місяці (ближче до вересня) ми матимемо підрядну організацію, яка виграє тендер на капітальний ремонт. На час проведення робіт рух транспорту через залізничний переїзд доведеться закрити. За попередніми оцінками, не більше як на тиждень. Потім рух відновиться, а переїзд буде вже з якісним дорожнім покриттям».

Також прес-служба міськради додала: «Сподіваємося, містянам буде якнайменше незручностей, адже Херсонська обласна державна адміністрація до того часу має відкрити першу чергу мостопереходу. Принаймні, очільник ОДА Сергій Козир заявив, що “до 24 серпня, а то й раніше, цей проїзд (перша черга) буде побудований”».

Пообіцяв – не значить буде. Чи не вам це знати, чиновники з міськради? А якщо не побудують? Усім автомобілям, тролейбусам і маршруткам пхатися через площу Перемоги під мостами? Страшно уявити, що там буде! Страждатимуть не тільки мешканці Таврійського, але й Шуменського, яким і зараз також доводиться стояти в заторі в години пік на під’їзді до площі Перемоги. Та й чого ж затягнули з тими проектами та тендерами до вересня? Восени в Херсоні ж найбільше транспорту, бо всі повертаються з відпусток, дітей возять у школи, в місто з’їжджаються студенти.

Відтак на головне наше запитання: які варіанти об’їзду можуть запропонувати херсонцям – відповіді немає. Сподіваймося на жвавість будівельників мостопереходу та слово Козиря...

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів