Партизани Херсонщини ліквідували ще одного колаборанта – цього разу в Новій Каховці

7 липня в тимчасово окупованій Новій Каховці застрелили 26-річного поліцейського Сергія Томка в його ж автомобілі. Як повідомляє nv.ua, після захоплення росіянами Нової Каховки саме він закликав поліцейських перейти на бік окупантів. Загарбники за це Томку «підвищили» до заступника начальника місцевої поліції. А 5 травня Офіс генерального прокурора повідомив про підозру в колабораціонізмі.

Інформацію про ліквідацію поліцейського-зрадника підтвердили й пропагандистські ЗМІ рф, пише focus.ua. Зокрема, одне з прокремлівських видань так охарактеризувало загиблого колаборанта:

«Після переходу Нової Каховки під контроль російської армії Томко проводив інформаційну діяльність та політичні заходи, що показують РФ з позитивного боку. Він не склав своїх повноважень і внаслідок цього став заступником начальника поліції регіону. Однак на новій посаді довго пропрацювати не встиг».

Убивство Томка стало ще одним доказом того, що співпрацювати з окупаційною «владою» небезпечно для життя. Нагадаємо, днями було оприлюднено цілий список херсонських зрадників, які працюють в окупаційній «владі». Отже, партизанам Херсонщини є над чим працювати!

До речі, за даними Держбюро розслідувань, Херсонська область входить в четвірку регіонів, де виявлено найбільше колаборантів та зрадників. Загалом з початку повномасштабної війни за держзраду вже відкрито 440 кримінальних проваджень, за колабораційну діяльність – 136 проваджень, розпочаті провадження і щодо 8 пособників державі-агресору. Найбільшу кількість проваджень відкрито в Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

 

Пов'язані записи

Ваучери замість наборів: як підтримують жителів прифронтових громад на Херсонщині

У межах проєкту «Гідність та стійкість прифронтових громад» жителі Херсонщини можуть отримати ваучери на придбання засобів гігієни у магазинах. Реалізується проєкт вже не перший рік, «Гривна» писала про його продовження і у…

Подробиці
На Одещині завершили пошуки 10-річної дівчинки, яку віднесло у відкрите море

На Одещині завершили активну фазу пошуків дитини, яку віднесло у відкрите море. Пошуки тривали декілька днів, дівчину так і не вдалося знайти. Нагадаємо, 19 червня під час купання у морі…

Подробиці