Отримав «Золотий хрест» за збитий «шахед» – історія захисника з Голої Пристані

Отримав «Золотий хрест» за збитий «шахед» – історія захисника з Голої Пристані

Автор: Марина Поліщук 08 Февр. 2024 08:50

Військовослужбовця окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Дениса з Голої Пристані нещодавно було нагороджено почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест». Захисник, який продовжує боронити країну, ще до війни втратив ногу…

Історію військового з Херсонщини розповіли в соцмережі на сторінці 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.

Від початку повномасштабного вторгнення РФ Денис пів року провів в окупації та займався волонтерством.

«У мене є вантажівки, тож я почав займатися волонтерством. Їздив через майже всі пункти пропуску, возив людей на підконтрольну територію, а назад – ліки, продукти, воду та інше. Намагався допомагати як міг», – розповідає захисник.

Коли закривали останній пункт пропуску в Запорізькій області, у Василівці, Денис вивіз сім’ю з рідної Голої Пристані, а сам намагався потрапити до війська.

«Це було не так то й просто, адже я втратив ногу ще в цивільному житті, під час автокатастрофи, і через це мене не хотіли брати. Але я задіяв усіх знайомих, й ось я тут, на посаді водія мобільної вогневої групи», – каже він.

У грудні минулого року Дениса було відзначено почесним нагрудним знаком від Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест». Нагороду захиснику вручили за збиття ворожого безпілотника «шахеда» з автомата Калашникова калібру 5,45 мм.

«Але я його бачив. Я не працював навмання – я бачив той дрон. Тобто 70 на 30 відсотків: на 30% повезло, на 70% я спрацював. Був у потрібному місці в потрібний час», – з усмішкою розповідає Денис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Тіла залишаються під руїнами»: після підриву Каховської ГЕС ситуація у Голій Пристані залишається надкритичною

Фото: скріншоти з відео 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів