Окупанти заселилися в усі бази відпочинку та готелі Арабатської Стрілки

Окупанти заселилися в усі бази відпочинку та готелі Арабатської Стрілки

Автор: Марина Поліщук 25 Октября 2022 09:00

За свідченнями місцевих жителів, курортна Арабатська Стрілка в Генічеському районі кишить окупантами. Ми також повідомляли про те, що загарбники ховаються на базах відпочинку також і в Мелітопольському районі – подалі від лінії фронту.

Усі пансіонати й бази відпочинку в селах Генічеська Гірка, Щасливцеве й Стрілкове заселені російськими військовими. Окрім того, окупанти влаштували полігон для мобілізованих військових між населеними пунктами, наражаючи цивільне населення на небезпеку. 

Тотальне заселення баз відпочинку на Арабатській Стрілці свідчить про збільшення російських військ у Херсонській області та перегрупування між лівим та правим берегами Дніпра, повідомляє Центр журналістських розслідувань.  

Місцеві жителі повідомляють про тотальне заселення російських військових в готелях, пансіонатах, санаторіях та приватних домоволодіннях, які приймали курортників. Лише на Арабатській Стрілці таких баз розміщення – більше 200. Пересвідчитися в цьому можна завдяки позначенню баз відпочинку різного виду на Google карті з указанням координат.


Арабатська Стрілка

Кількість місць для одночасного проживання в найбільших готелях, пансіонатах і дитячих оздоровицях коливається від 300 до 700. Журналісти підрахували, що в цих курортних закладах одночасно можна розмістити до 40 тисяч осіб. 

За повідомленням телеграм-каналу «Генічеськ ua», російські військові влаштували собі полігон між селами Щасливцеве й Стрілкове (неподалік  очисних споруд), наражаючи місцеве населення на небезпеку. Окупанти навчають своїх мобілізованих новобранців щодня з самого ранку та до пізньої ночі. У районі озера Сиваш чути постріли з мінометів великого калібру, автоматні та кулеметні черги. 

Штаб Росгвардії, який раніше знаходився в Генічеську в приміщенні училища № 17, також передислокували на Арабатську Стрілку й розмістили у пансіонаті «Золоті піски» за селом Щасливцевим, неподалік відомого гарячого джерела. До бальнеологічних радощів окупанти отримали ще й елітне житло. Номери в корпусах пансіонату «Золоті піски» кілька років тому реконструювали під апартаменти. 


База відпочинку «Золоті Піски» (фото ліворуч) і дерев'яні будиночки бази відпочинку «Чайка-2»

Раніше телеграм-канал «Генічеськ ua», посилаючись на місцевих жителів повідомляв, що на одній із баз відпочинку на Арабатській Стрілці окупанти почали розбирати будиночки й робити з дощок труни для свої солдатів.

«Оригінальне застосування рашисти знайшли оздоровчій базі відпочинку «Чайка-2»: окупанти почали розбирати дерев’яні будиночки для відпочинку та робити з них домовини для своїх солдатів», – повідомляє паблік.

Крім того, окупаційна «адміністрація» Херсонської області на чолі з колаборантом Кирилом Стремоусовим перебралися до Генічеська, звідки «керують областю». Стремоусов оселився на Арабатській Стрілці і живе на одній із баз відпочинку, пише Центр журналістських розслідувань. Хоча інші ресурси, наприклад, Асоціація реінтеграції Криму, стверджують, що херсонські посіпаки Кремля повтікали до окупованого Криму.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів