Окупанти вивезли до РФ понад 10 тисяч дітей – злочин, направлений на знищення українського народу

Окупанти вивезли до РФ понад 10 тисяч дітей – злочин, направлений на знищення українського народу

Автор: Марина Поліщук 04 Ноября 2022 10:15

Рашисти проводять політику геноциду українського народу, продовжуючи вивозити з окупованих територій України до РФ та до окупованого Криму наших дітей.

«З інтернатів Херсона вивезли дітей на територію Криму. На сьогодні дітей розмістили на базі однієї з психіатричних лікарень Сімферополя»,повідомило 3 листопада Головне управління розвідки Міноборони України.

Станом на 4 листопада офіційно встановлено, що загалом з окупованих регіонів України Москва силою депортувала понад 10,5 тисячі українських дітей. З них вдалося повернути лише 96. Такі цифри зазначені на офіційному сайті Міністерства реінтеграції «Діти війни», що створений як «інструмент пошуку дітей, їхнього порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації».

Скріншот із сайту «Діти війни» - інформація станом на 4 листопада 2022 р.

Окупанти вивозять дітей з інтернатів, при цьому не всі діти в таких закладах є сиротами, а деякі стали сиротами через вбивство їхніх батьків окупантами, повідомляє Центр національного спротиву.

Згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду, насильницька передача дітей з однієї етнічної групи до іншої є ознакою геноциду. Дітей навмисно вивозять у віддалені райони Росії. Зокрема, до Ленінградської, Волгоградської, Новосибірської, Тюменської областей. 

При цьому, зазначає Центр, пропаганда використовує крадіжку дітей як привід для створення емоційного фону, розповідаючи про «дітей, яких врятували від нацистів». Хоча насправді йдеться не про порятунок дітей від бойових дій, адже, ще раз зауважимо – їх не повертають українській стороні. Ідеться саме про викрадення, з подальшою асиміляцією серед росіян. Тобто по факту – знищення цілої верстви українського населення, що і є геноцидом в міжнародному праві.

Аби заохотити росіян всиновлювати українських дітей, повідомляє Центр національного спротиву, російський уряд встановив грошове заохочення – 500 тисяч рублів за приймання дитини в сім’ю. Водночас 22 жовтня уряд РФ видав розпорядження щодо направлення 353 млн рублів на проведення поглиблених профоглядів для 88 тисяч українських дітей. Медики з 1 листопада по 31 грудня мають «оцінити» здоров’я викрадених українських дітей.

У кожного злочину є відповідальна особа. У випадку викрадення дітей це Марія Львова-Бєлова – уповноважена при президенті РФ з прав дитини. Вона сама активно свідчить про свої злочини в інтерв’ю пропагандистам. Зокрема, вона «усиновила» 16-річного хлопця з Маріуполя.

В коментарях вона сама зізнається, що викрадені діти «спочатку не люблять РФ», але потім «інтегруються». На її думку, це прекрасна історія про порятунок. Нагадаємо, що саме така «інтеграція» є міжнародним кримінальним злочином. 

Найбільш цинічним є те, що попри санкції країн Заходу, 24 жовтня Львова-Бєлова провела зустріч з головним представником управління верховного комісара ООН у справах біженців у РФ Карімом Атассі. На зустрічі нібито обговорювали питання надання соціальної підтримки українським дітям. Мова про повернення дітей на Батьківщину не йшла, а сама зустріч фактично є спробою інформаційно легітимізувати злочинну діяльність росіян з викрадення українських дітей.

Окрім вивозу дітей з інтернатів, росіяни активно вивозять дітей, які живуть з батьками. Їх вивозять на «оздоровлення» до дитячих таборів у РФ, після чого не повертають батькам. Ця ситуація необхідна Кремлю, зазначає Центр національного спротиву, аби змусити батьків виїхати за дітьми на територію Росії, покинувши свій дім. Повернутися назад уже практично неможливо, адже на тимчасово окупованих територіях росіяни ввели «воєнний стан».

Таким чином, дітей тримають в таборах як заручників, змушуючи їхніх батьків покидати свої домівки й виїжджати до РФ та ставати «біженцями», яких насильно інтегрують в «русскій мір».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів