Окупанти у Херсоні знищили екзотичних риб

Окупанти у Херсоні знищили екзотичних риб

Автор: Володимир ДОРОФЄЄВ, newdayua.net 21 Ноября 2022 08:01

«Руський мір» здатен тільки все знищувати на своєму шляху. У цьому переконалися співробітники Херсонського державного аграрно-економічного університету, котрі повернулися до вишу після звільнення міста українською армією. У фойє цього вишу стояв найбільший в обласному центрі акваріум на шість тисяч літрів. І він там залишився, але… за час окупації понад двадцять видів екзотичних риб, котрі там мешкали, просто загинули, не отримуючи належного догляду.

«Рідкісного вугра знайшли просто на підлозі. Мабуть, він так хотів урятуватися, що самотужки виліз зі скляної ємності, але рухатися кудись далі сил у нього вже не вистачило», – з сумом розповів проректор ХДАЕУ Сергій Незнамов.

І це – далеко не всі втрати аграрного вишу. Тут виявили, що «асвабадітєлі», втікаючи, скористалися  його транспортом, викравши службові «ГАЗель», «Волгу», автобус ПАЗ і вантажівку ГАЗ-53. Не посоромилися також розукомплектувати нову твердопаливну котельню, яка обігрівала навчальний корпус. Запустити її до настання морозів навряд чи вийде, тож в університеті вирішили злити технічну воду з системи, аби труби не замерзли й не тріснули. А тієї води – 30 тонн, і це також можна записати у втрати. Насправді вони можуть бути ще більші: адже сховища, гаражі та вузівський гуртожиток (там також жили рашисти) ще не можна оглянути – підозрюють, що ці будівлі заміновані.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів