Окупанти продовжують знущатися з херсонського єнота: видали паспорт і зарахували до університету
Фото: росЗМІ

Окупанти продовжують знущатися з херсонського єнота: видали паспорт і зарахували до університету

Автор: Марина Поліщук 12 Янв. 2023 17:00

Російські окупанти, які при відступі викрали єнота із зоокуточка в Херсоні, вирішили видати йому... російський паспорт. Про це пишуть пропагандистські телеграм-канали.

Ось що про це сказано на одному з таких каналів:

«Єнот із Херсона отримав російський паспорт. Це, мабуть, одна з найважливіших подій у моєму житті! Кримські ветеринари зробили мені щеплення від сказу і видали одразу два паспорти - РФ та міжнародний. А раптом я захочу полетіти до свого друга на Самуї. Загалом, це було зовсім не боляче, зате я тепер повноправний Єнот з документами».

Отже, росіяни продовжують знущатися над херсонським єнотом і навіть створили викраденій тварині окремий канал в «телеграм». Нагадаємо, що окупанти дали єноту бридке ім’я Хєрс і таскають його із собою на зустрічі колаборантів з пропагандистами, хизуючись на камери своїм «трофеєм».

Але це не всі зашквари російських окупантів – наприкінці минулого року херсонського єнота «зарахували» курсантом до фейкового Мелітопольського державного університету. Офіційно цього університету не існує - його створила окупаційна влада Мелітополя, пише РІА «Мелітополь».

Як зазначає видання, ставленик російських окупантів, так званий ректор фейкового університету Андрій Чуйков заявив, що тварина подала заяви на вступ на факультети «Лісова справа» та «Спеціалізований факультет інформаційної безпеки».

29 грудня Чуйков підписав наказ про зарахування єнота курсантом факультету «Інформаційної безпеки». Тварині «видали» залікову книжку й побажали успіхів у підготовці до підсумкової атестації.

Однак і на цьому окупанти не зупинилися: у них єнот не лише заговорив і дав присягу, а й вступив до лав так званої Юнармії. За словами загарбників, тварина ухвалила це рішення сама...

«Курсант МДУ ім. А.С.Макаренко Єнот-Херсон познайомився з хлопцями із Запорізького відділення "Юнармії". Єнот вирішив вступити до лав військово-патріотичного руху і дав клятву на вірність. Після чого він одержав книжку юнармійця! Тепер він є членом Мелітопольської команди "Альфа"!» – написали у фейковій пресслужбі фейкового університету.

Що ж, Росію і справді здоровим глуздом не зрозуміти...

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів