Так зване “міністерство природних ресурсів” представить на росії заповідники Херсонщини, які перетворили на режимний об’єкт та згарище

Окупаційна влада Херсонщини на росії буде створювати видимість успішності регіону. Так зване “міністерство природних ресурсів” зібралося представляти область на “міжнародній виставці “росія”, яка у листопаді має пройти в москві на території ВДНГ. Про це стало відомо з пропагандистських ресурсів. 

Експозиція матиме назву “Херсонщина заповідна” на базі заповіднику Асканія-Нова та природного парку “Джарилгацький”, які наразі захоплені ворогом. 

“В рамках експозиції будуть представлені досягнення регіону у сфері природних територій, що особливо охороняються, а також проекти, які будуть реалізовані в Біосферному заповіднику «Асканія-Нова» та Джарилгацькому парку”, – заявили в так званому “міністерстві природних ресурсів”. 

Серед реальних “досягнень” окупантів ми можемо відзначити перетворення заповідника Асканія-Нова на режимний об’єкт, де дислокуються ворожі війська. А відвідування парку заборонено, окрім окремих невеликих ділянок, про що раніше писала “Гривна”. 

А острів Джарилгач окупація перетворила на згарище, де знищена майже вся унікальна рослінність та дерева. Одна з останніх пожеж в національному природному парку не вщухала більше п’яти діб, а окупанти навіть не намагалися її загасити. Тож очевидно, що досягнення та проекти, про які будуть розповідати кремлівські посіпаки – лише плоди хворої фантазії пропаганди.

 

Пов'язані записи

Омбудсман: довелося рятувати людей з Миколаївського обласного ТЦК

Про системні порушення прав людини в ТЦК Миколаївської області повідомив Омбудсман України Дмитро Лубінець. Правоохоронці ведуть розслідування. Свавілля в ТЦК «До мене звернувся брат чоловіка, якому, попередньо, під час мобілізаційних…

Подробиці
У лікарні помер ще один працівник норвезької гуманітарної організації, поранений на Херсонщині

24 червня російські терористи атакували працівників міжнародної гуманітарної організації Norwegian People’s Aid, які брали участь в розмінуванні територій деокупованої частини Херсонщини. Працівники міжнародної організації потрапили під обстріл поблизу села Новопетрівка…

Подробиці