Окупанти не можуть повноцінно розпочати на Херсонщині підготовку до

Окупанти не можуть повноцінно розпочати на Херсонщині підготовку до "виборів путіна"

Автор: 03 Декабря 2023 16:45

Російські окупанти не можуть повноцінно розпочати підготовку до чергового пропагандистського шоу під назвою "вибори президента рф". Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

Причиною тому є зростання соціально-економічне напруження на тимчасово окупованих територіях, що аж ніяк не сприяє підтримці окупаційних адміністрацій та російської армії. 

"За наявною інформацією, на ТОТ півдня та сходу України спостерігаються наступні проблемні аспекти соціально-економічної ситуації в регіонах, а саме: відсутність теплопостачання, є ряд проблем з перебоями електропостачання, що часто призводить до знеструмлення більшої частини ТОТ. Також є проблемні питання в межах виплат заробітних плат працівникам РОА", - пише Центр національного спротиву. 

В ЦНС також відзначають ріст цін на продукти та товари першої необхідності. Також на тимчасово окупованих територіях діє “призов” місцевого населення в ряди російсько-окупаційних військ..

Нагадаємо, що на росії "вибори" президента рф заплановані та 17 березня наступного року, які зазвичай називають "виборами путіна". Як раніше повідомляла "Гривна", на ТОТ Херсонщини рашисти вже почали підготовку до цього шоу, визначивши кількість бюлетенів. 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів