Окупанти на Арабатці розселяють колоборантів з Каховки та укріплюють позиції

Окупанти на Арабатці розселяють колоборантів з Каховки та укріплюють позиції

Автор: Євген Веселов 07 Декабря 2022 14:09

Проукраїнські телеграм–канали Генічеська повідомляють, що на Арабатській Стрілці в селі Стрілкове на базі відпочинку "Юбилейный" російські окупанти відкрили "психоневрологічний будинок-інтернат" і на роботу набирали лише місцевих мешканців через інтернет, за допомогою телеграм каналу села Стрілкове та за підтримки місцевого колоборанта Віктора Подоляка.

У самому ж селі Стрілкове російські окупанти продовжують вишукувати порожні будинки і вселяти колоборантів з Каховки, можливо, серед біженців знайдеться і відомий колаборант з російської окупаційної адміністрації Каховки Павло Філіпчук. Раніше повідомлялось про евакуацію (а, скоріше, втечу) окупаційної російської адміністрації Каховки.

Повідомляється, що у селі Щасливцеве окупанти розкрадають майно місцевих приватних підприємців, що виїхали на підконтрольну територію України. З однієї з будівельних баз окупанти вивезли залишки великої кількості обробленого лісу у бік Генічеська. За наявною інформацією, окупанти також розмістилися у будівлях клініки професора Козявкіна.
Окупанти продовжують зміцнювати лінію оборони - в смт. Новоолексіївка звозять плити перекриття та вкрадені дерев'яні вагончики для відпочинку.

За інформацією джерел, вагончики опускають у підготовлені споруджені окопи та зміцнюють їх плитами перекриття.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: