Окупанти готують у Севастополі бомбосховища

Окупанти готують у Севастополі бомбосховища

Автор: Євген Веселов 23 Августа 2022 15:30

Після серії вдалих дій Збройних сил України по військових об’єктах російських військ в окупованому Криму загарбники почали в стилі своєї пропаганди розповідати про Крим і Севастополь як неприступну фортецю, «хлопки» й «успішне спрацювання протиповітряної оборони».

Цілком зрозуміло, що побачивши на власні очі вибухи в Саках і Джанкої, люди не вірять російській владі. Як повідомляють ЗМІ, відповідні вибухи й стрілянина призводять до масової паніки, насамперед серед російських «колонізаторів» і «туристів».

За таких умов злочинний «губернатор» окупованого Севастополя Михайло Розвожаєв «особисто проінспектував» «зразково-показове» бомбосховище. Це було зроблено начебто «у зв’язку з численними питаннями в соціальних мережах щодо укриттів».

Насправді, як інформує Асоціація реінтеграції Криму, прихистки для цивільного населення в Севастополі перебувають у гнітючому стані, про що, наприклад, свідчать фотографії з «притулку С-5». Це так званий «підземний госпіталь» - велика захисна споруда, яка є скельним притулком і призначена для захисту населення.

Окупаційна влада навіть не може відновити бомбосховище «поліції» в Севастополі.

Тож маємо ситуацію, коли самовпевненість окупантів у публічних виступах зашкалює, а люди перебувають у паніці, не вірять у силу російської ППО та намагаються втекти з Криму.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів