Окупанти атакували кладовище в Чорнобаївці: пошкоджені намогильні споруди (відео)

Російські окупанти обстріляли цвинтар у селі Чорнобаївка. Зруйновано частину кам’яного паркану, деякі пам’ятники на могилах побиті уламками.

Відео наслідків ворожої атаки на кладовище «Гривні» надіслав наш читач – місцевий житель. Вочевидь, ідеться про масований удар окупантів по Чорнобаївці 30 липня. Як розповідала «Гривна», армія РФ випустила понад 15 снарядів з артилерії та РСЗВ.

Чоловік повідомив, що внаслідок пожежі, яка виникла під час обстрілу, вигоріла частина поля й дерева біля цвинтаря. На асфальті залишилися чималі сліди від снарядів.

Найбільшого руйнування зазнав паркан біля входу на територію кладовища. Також пошкоджені могильні пам’ятники – на деяких із них видно дірки від уламків.

Нагадаємо, на початку літа окупанти обстріляли одне з кладовищ у Херсоні – було пошкоджено понад 10 могил.

Росія продовжує воювати не лише із живими українцями, але й з мертвими. Насправді по українських кладовищах окупанти стріляють постійно, та ще й з якимось збоченим задоволенням, наголошують у Центрі стратегічних комунікацій. «Об’єкти військової інфраструктури» чи «Центри прийняття рішень» – чим є для росіян наші цвинтарі, не зрозуміло, як і багато чого іншого, що вчиняє божевільна країна-агресор.

Пов'язані записи

На Одещині завершили пошуки 10-річної дівчинки, яку віднесло у відкрите море

На Одещині завершили активну фазу пошуків дитини, яку віднесло у відкрите море. Пошуки тривали декілька днів, дівчину так і не вдалося знайти. Нагадаємо, 19 червня під час купання у морі…

Подробиці
У Центрі нацспротиву розповіли, як окупанти затискають жителів ТОТ Херсонщини у лещата

Російська окупаційна влада на лівобережжі Херсонщині продовжує тиск на місцеве населення. Як наголошують у Центрі національного спротиву, головна мета загарбників – максимально зачистити українське поле та створити ілюзію повної інтеграції…

Подробиці