Окупаційна влада знімає блокпости й підриває вежі мобільних операторів

Окупаційна влада знімає блокпости й підриває вежі мобільних операторів

Автор: Євген Веселов 03 Ноября 2022 12:53

Зранку 3 листопада херсонські пабліки повідомляють про те, що російські окупаційні війська знялися і залишили свої блокпости в селищах Чорнобаївка, Степанівка й Білозерка. Також повідомляють про зникнення блокпоста на мосту через річку Кошова, що веде до мікрорайону «Корабел».

Найбільший резонанс викликала інформація про те, що над будівлею Херсонської облдержадміністрації на площі Свободи зник російський прапор, або «російська тряпка», як останнім часом кажуть українці. Разом із прапором зник і блокпост біля будівлі ХОДА.

Окрім цього, з тих же телеграм-каналів надходить інформація про те, що російські військові підривають вежі мобільного зв’язку. Так, окупантами підірвано вежу «Київстару» в Тягинці Бериславського району та вежу «Водафону» в Іванівці Херсонського району.

Аналогічна інформація про підрив вежі мобільного зв’язку надійшла із села Токарівка Дар’ївської громади Херсонського району.

Також підірвано вежі в селі Новокаїри Бериславського району та в самому Бериславі.

Якщо взяти до уваги, що заступник гауляйтера Стремоусов заявив, що російські війська йдуть на лівий берег і будують там укріплення, закликаючи людей, які не виїхалии з Херсона, максимально швидко евакуюватися, то можна розглядати мінімум два сценарії подальшого розвитку подій.

Перший: окупанти виходять з Херсона, буде «плановий відвід військ» з правого берега. Оборону будуть тримати по Дніпру.

Другий: окупанти готуються до битви за Херсон.

Тримаймося!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів