Окупаційна влада має намір відправити на військовий вишкіл понад 2500 підлітків з ТОТ

Окупаційна влада має намір відправити на військовий вишкіл понад 2500 підлітків з ТОТ

Автор: Ян Ярчук 05 Июня 2024 13:00

Окупанти активно взялися за мілітаризацію дітей та підлітків на тимчасово окупованих територіях. Проводять свої пропагандистські заходи та «уроки мужності», а тапер ще й збираються масово відправити молодь на військовий вишкіл до Росії.

Як повідомляє Центр національного спротиву, понад 2 500 дітей віком від 13 до 17 років з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей пройдуть військовий вишкіл. Для цього українську молодь збираються відправити аж у Волгоградську області РФ.

«На Росії ще влітку минулого року почали активно відкривати так звані військово-спортивні центри «воїн», у котрих готують підлітків при досягненні повноліття до подальшої участі у бойових діях», – пише ЦНС.

Про відправлення дітей до Волгоградської області РФ, де знаходиться «військово-патріотичний табір» «Гривна» вже писала, але тоді йшлося про значно меншу кількість дітей – 36. Там, за даними пропагандистів, вони перебувають три тижні з метою навчання «військово-прикладним навичкам». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська пропаганда та вербування: окупанти намагаються зробити з дітей Херсонщини солдатів

Крім того, у ЦНС вже інформував, що дітей з окупованих територій вчитимуть керувати БПЛА. Для цього з вересня 2024 року в усіх школах на тимчасово окупованих територіях України буде запроваджено новий предмет – курс з управління БПЛА.

До того ж нещодавно стало відомо, що окупанти збирають готувати так званих воєнних кореспондентів для цього вербують молодь всіх ЗВО, де навчають журналістів.

Все це підтверджує, що вони намагаються зробити з дітей, які перебувають на ТОТ, українофобів, солдатів, яких очевидно збираються надалі відправити на війну проти свого ж народу. Для цього застосовують комплексні заходи та потужну пропагандистську кампанію, яку розпочинають ще зі школи, а то й садочка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На лівобережжі Херсонщини уроки політінформації проводять псевдоказаки

Як вже повідомляла «Гривна» окупаційна влада ТОТ вирішила посилити пропаганду на так званому «законодавчому рівні» й розробляє закон про «патріотичне виховання». Метою якого, зрозуміло, буде тотальне викорінення української ідентичності у молоді.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів