Окупаційна влада Херсонщини збільшила розмір пенсії на 133 рублі та підняла

Окупаційна влада Херсонщини збільшила розмір пенсії на 133 рублі та підняла "пенсійний вік"

Автор: Іван Підлісний 12 Янв. 2024 15:00

Окупаційна влада Херсонщини в своєму телеграм-каналі повідомили про нові "досягнення", що стосуються пенсіонерів. 

З 1 січня на тимчасово окупованій частині Херсонської області "очікується" зростання страхових пенсій непрацюючих пенсіонерів на 7,5%. Також псевдочиновники рапортують про індексацію виплат через збільшення на 7,5% вартості "пенсійного коефіцієнту" та "фіксованої виплати", з яких складається страхова пенсія. І за цим всім покращенням криються цифри, про які також не забули окупанти. 

"Коефіцієнт складе 133,05 рублі. Розмір фіксованої виплати до пенсії збільшиться до 8134,88 рублів", - заявили в окупаційній адміністрації. 

Але псевдочиновники забули зазначити, що до літа минулого року пенсіонери отримували по 10 тисяч російських рублів. А вже у жовтні окупанти повідомили про розмір фіксованої пенсії на рівні 7567 "дерев'яних".

Пов'язано це зменшення з переходом на стандарти згідно з російським так званим законодавством. Тепер пенсіонери на тимчасово окупованій території мають "радіти" таким надбавкам від гауляйтерів та кремля. Особливо ті, які платять на безкоштовне вугілля, яке їм пообіцяли окупанти на опалювальний сезон. 

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: "Безкоштовне" вугілля в обмін на паспорт та гроші: яка ситуація з твердим паливом на лівобережжі Херсонської області

На цьому "турбота" псевдочиновників про пенсіонерів не обмежилася. Так звана адміністрація заявила про збільшення пенсійного віку, назвавши це "зміною віку виходу на пенсію по старості". Тепер жінки будуть отримувати виплати від ворожої держави з 58 років (раніше було з 55), а чоловіки - з 63 років (було з 60-ти).

Нагадаємо, що на ТОТ Херсонщини окупаційна влада заявила про видачу безкоштовного вугілля для кожного домоволодіння з пічним опаленням. Однак, паливо можуть отримати лише власники російських паспортів, заплативши за зважування, завантаження та доставку. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів