Окупаційна адміністрація готує примусову мобілізацію в Мелітополі

Окупаційна адміністрація готує примусову мобілізацію в Мелітополі

Автор: Євген Веселов 29 Ноября 2022 14:00

Російська окупаційна адміністрація готує повномасштабну мобілізацію жителів Мелітополя до російської армії. Про це міський голова Мелітополя Іван Федоров розповів в ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

За його словами, ідеться про новий виток терору по відношенню до чоловіків на тимчасово окупованих територіях:

«Уже протягом 2-х днів на блокпосту у Василівці російські військові не випускають в бік Запоріжжя чоловіків, в яких або немає військового квитка, або є військовий квиток, який підтверджує придатність до служби.
Окупанти призначили «наглядача» над тюрмами тимчасово окупованих територій Запорізької області. Завдання рашистів – завербувати ув’язнених до військових угрупувань Росії».

Зрозуміло, що ворог збирається використовувати наших чоловіків в якості гарматного м’яса на першій лінії фронту. Оскільки маршрутом виїзду на підконтрольну уряду України територію через Василівку користуються жителі лівобережної Херсонщини, яка досі окупована, то треба врахувати цю інформацію.

«Нагадаю, є ще два альтернативні шляхи евакуації – в бік Грузії та європейських країн через Бердянськ-Маріуполь-Новоазовськ або через Крим», - зазначив міський голова Мелітополя.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів