Очільниця Олешківської МВА заявила про мінування окупантами інфраструктури громади

Очільниця Олешківської МВА заявила про мінування окупантами інфраструктури громади

Автор: Іван Підлісний 04 Февр. 2024 08:50

Росіяни мінують всю інфраструктури в тимчасово окупованій Олешківській громаді. Про це заявила очільниця міської військової адміністрації Тетяна Гасаненко в ефірі проекту "Новини Приазов'я". 

За її словами, в деяких селах громади повністю відсутнє місцеве населення. Частина населених пунктів перетворені окупантами на руїни. Суттєво скоротилося населення в самому місті Олешки. 

"Деякі села взагалі вже відсутні, якщо говорити, що село - це та територія, яка заселена людьми. Ці "визволителі" визволили цю територію. Там немає нічого, крім руїн. Така ж сама страшна ситуація в Підстепному, Поймі, Пісчанівці", - каже Тетяна Гасаненко.

ЧИТАЙТЕ ПО ТЕМІ: Незламні Олешки: як живе місцеве населення серед російських окупантів

Очільника Олешківської МВА зазначила, що наразі розроблено з обласною владою план з деокупації, в якому врахована ситуація із знищенням об'єктів інфраструктури на території громади. 

"Ми розуміємо, що після визволення тимчасово окупованих територій вони (окупанти, - ред.) знищать все, що зможе надавати можливість забезпечувати послугами", - заявила Гасаненко. 

Нагадаємо, що про мінування росіянами критичної інфраструктури на лівобережжі Херсонщини у листопаді минулого року повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України. За даними ГУР МО, окупанти закопують вибухівку поблизу стаціонарних газорегулювальних пунктів, електричних підстанцій та інших об’єктів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів