Новонароджених з Херсона тимчасово реєструватимуть в Миколаєві

Новонароджених з Херсона тимчасово реєструватимуть в Миколаєві
Автор: Євген Веселов 14 Декабря 2022 18:30

Меморандуми про співпрацю укладені між відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Миколаєві Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) та херсонськими міськими закладами охорони здоров’я. Про це йдеться на сторінці Херсонської міської ради у Телеграм.

Зокрема, Комунальним некомерційним підприємством «Херсонський міський перинатальний центр ІІ рівня ім. З.С. Клименко» Херсонської міської ради та Комунальним некомерційним підприємством «Херсонська міська клінічна лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської міської ради.

Підготовлено проєкт узгодженого рішення про взаємодію та співпрацю між Херсонською міської радою та Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м.Одеса) щодо забезпечення прийому заяв громадян з питань державної реєстрації народження, у тому числі отримання батьками комплексної послуги «єМалятко», та смерті.

Це пов’язано не лише з безпекою відвідувачів і працівників. А й з тим, що окупанти повністю розікрали приміщення ДРАЦС у Херсоні. На фото – Дніпровський ДРАЦС у Херсоні після окупантів.

Про дату початку роботи буде повідомлено додатково. Наразі тривають технічні роботи.

За інформацією ХМР

Приєднуйтеся до нас:

Громадський транспорт у Херсоні ходитиме довше

«Герої без зброї»: подружжя з Херсона збирає кошти на підтримку рятувальників міста

Будинок з атлантами у Херсоні намагались спаплюжити металоконструкцією

Херсонець Дядя Гриша став героєм книги «Волонтери: сила небайдужих»

У Ростові відбувся суд над херсонцем, якого РФ звинувачує в «міжнародному тероризмі»