Новокаховчанка виборола золото на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука

У Чернівцях відбувся Командний чемпіонат України зі стрільби з лука. У змаганнях взяли участь 188 спортсменів, серед яких і лучниця з Нової Каховки Анастасія Павлова.

Про це повідомили на сторінці Херсонської ОВА.

Анастасія Павлова

У складі збірної команди жінок «SC Elit» виступала представниця Херсонської школи вищої спортивної майстерності та спортивного товариства «Динамо» Анастасія Павлова.

В особистому розряді серед жінок новокаховчанка виборола золото.

Фото: Херсонська ОВА

Пов'язані записи

Грози та короткочасні дощі: синоптики попередили про небезпеку на Херсонщині

На Херсонщині взавтра 7 червня очікуються грози та короткочасні дощі. Синоптики оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Про це повідомив Херсонський обласний центр з гідрометеорології. За прогнозом синоптиків, у неділю…

Подробиці
На узбережжі Одещини за день виявили 22 мертвих дельфіни

На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» за один день зафіксували безпрецедентну кількість загиблих дельфінів. Лише на 25-кілометровій ділянці узбережжя науковці виявили 22 мертві тварини. Про це повідомив доктор біологічних…

Подробиці