«Нова пошта» у Херсоні: черги та робота під обстрілами

«Нова пошта» у Херсоні: черги та робота під обстрілами

Автор: Євген Веселов 04 Янв. 2023 17:09

Зі звільненням Херсона від окупантів 11 листопада, у місто повернулася «Нова пошта». Це стало справжнім святом, бо нарешті люди отримали змогу відправляти до рідних у Херсон допомогу та ліку, а херсонці, що виїхали, свої теплі речі, бо мало хто готувався на тривалий час покидати своє місто.

Відділення стали своєрідними пунктами незламності, бо у кожному є Старлінк, генератор, що важливо було, коли місто у листопаді потерпало від відсутності зв’язку і електроенергії.

«Як тільки в Херсоні запрацювала «Нова пошта» ми нарешті отримали свої посилки, замовлені ще до початку війни (для нашої торгової точки ми періодично замовляємо необхідні товари). Ми не зачиняли наш магазинчик під час окупації, тому після звільнення знову робимо замовлення і отримуємо через «Нову пошту». Найбільше засмучують, звичайно, черги до відділень. Але з розумінням ставимося до цього – усім, хто сьогодні залишається в Херсоні, необхідні поштові послуги.

У відділенні, де ми буваємо, завжди велика черга – людей з 30, мабуть. Є відділення, де ведеться запис і люди заходять по списку. У відділеннях стоять старлінки, генератори – тож є і світло, і інтернет. Під час повітряної тривоги відділення «Нової пошти» зачиняються, як і магазини, і банки», - розповідає херсонець Сергій.

Але 22 листопада, коли Херсон почали з лівого берега обстрілювати росіяни, стало відомо, що відділення призупиняють свою роботу.

Журналістка Євгенія Вірліч тоді написала: «22 листопада стало відомо, що компанія перестала приймати відправлення до Херсона. Працівники пояснювали це тим, що керівництво наказало видати ті відправлення, які вже надійшли, та евакуюватись. Жодних офіційних повідомлень від компанії чи посадових осіб у Херсоні не було. Редакція Кавун.City дізналась, що сталось - і нам відповіли, що все через обстріли. Хоча в інших громадах під обстрілами компанія працювала. Втім, після численних прохань фахівці компанії відповіли, що Нова Пошта продовжить працювати в Херсоні — вже зранку 23 листопада ми побачили, що Херсон є в переліку пунктів доставки».

Наразі у місті станом на 4 січня за даними чат-боту «НП» працюють наступні відділення:
Відділення №12 (до 30 кг на одне місце): вул. Чорноморська, 16
Відділення №20 (до 30 кг на одне місце): просп. Ушакова, 62
Відділення №23 (до 30 кг): Миколаївське шосе, 26
Відділення №26 (до 30 кг): вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 22А
Відділення №3: просп. Адмірала Сенявіна, 27
Відділення №4: вул. Патона, 2а
Відділення №9 (до 30 кг): просп. Святих Кирила та Мефодія (ран. Димитрова), 19

Щоб переглянути графік роботи потрібного відділення, треба відправити боту назву населеного пункту та номер.
Наразі всі відділення у Херсоні працюють кожен день без вихідних з 9:00 до 17:00.
Знайти найближче відділення можна на карті:

«За ліками стояв у черзі у НП один раз 3 години, а другий аж 5 годин. Це відділення у Таврійському мікрорайоні. В іншому мікрорайоні попросив зайняти мені чергу о 7:00 і до 12:00 зайшов у будівлю і дізнався, що посилка моя прийшла, але ще не розвантажена. Пішов ні з чим. Працівники НП не винні, попит дуже великий, а відкритих відділень ще мало», - ділиться досвідом херсонець Борис.

Таких історій багато, але херсонці все розуміють, бо ситуація складна, люди працюють під обстрілами і іноді фізично не встигають обробити усі замовлення.

Вартість послуг з нового року зросла

Як повідомляється на сайті НП, зважаючи на стрибки цін на паливо та інші витрати, Нова пошта з початку 2023 року вносить зміни до тарифів. Ми робимо цей крок, щоб і надалі гарантувати вчасну та якісну доставку під час війни.
Декілька оновлень на 2023 рік:

1. Вартість доставки у відділення та поштомат відтепер буде розраховуватися однаково.
2. Ми скасовуємо додаткову плату за повернення товару відправнику після перевірки у відділенні і тепер вона буде безкоштовною. Раніше це коштувало 20 грн.
3. Тариф на доставку документів у фірмовому картонному конверті у відділення та поштомат становитиме — 55 грн.
4. Посилка між відділеннями та поштоматами по місту:
• до 2 кг — 50 грн
• до 10 кг — 80 грн
• до 30 кг — 120 грн
5. Посилка між відділеннями та поштоматами по Україні:
• до 2 кг — 70 грн
• до 10 кг — 100 грн
• до 30 кг — 140 грн
6. Доплата за доставку/забір кур’єром
• для відправлень до 30 кг — +35 грн до тарифу.
• за кожні 100 кг для відправлень понад 30 кг — +100 грн до тарифу.

Додатково про нові тарифи можна дізнатись тут. Вони набудуть чинності з 1 січня 2023 року.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: