Норвежці чують Україну та Херсонщину!

Норвежці чують Україну та Херсонщину!

Автор: Марина Поліщук 10 Декабря 2022 15:57

У цьому переконалася делегація представників локальних медіа з України, які прибули на запрошення норвезьких колег до Осло. Наші медійники, серед яких була представниця «Гривни», були приємно здивовані гостинністю та цікавістю скандинавів щодо подій в Україні.

Представники ЗМІ Норвегії брали численні інтерв‘ю в українських журналістів, аби ще більше й точніше інформувати своїх читачів про агресію Росії. Зокрема, багато відповідей отримали щодо ситуації на Херсонщині. Підтримка населення та влади Норвегії не обмежується словами - їх матеріальну та військову допомогу все більше відчувають в Україні та безмежно вдячні за це.

Делегація українських медійників також мала зустріч із президентом норвезьського парламенту паном Масудом Гарахані (на фото вгорі – у центрі.) Він із задоволенням від нашої делегації прийняв у подарунок прапор України з підписами захисників, як і нещодавно, при візиті до Києва, з рук Володимира Зеленського орден Мужності.

Президент парламенту настільки розчулився, що показав цю свою нагороду журналістам:

Організувала цю змістовну поїздку очільниця Асоціації незалежних регіональних видавців України Оксана Бровко. У підсумку цього візиту наших медійників читачі найбільших видань Норвегії отримали свіжі новини з України, а Україна прийняла чергову партію зброї, такої необхідної для нашої перемоги.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: