Навіщо керівники Херсона та Херсонщини ходять зі зброєю

Навіщо керівники Херсона та Херсонщини ходять зі зброєю

Автор: Євген Веселов 10 Апр. 2024 09:15

Сьогодні херсонських представників влади навряд чи можна побачити в класичному одязі: чоловіки перестали вдягати костюми з краватками, а жінки – взуття на підборах та сукні. Всі носять мілітарі або спортивний одяг. А ще атрибутом стали бронежилети та зброя.

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко днями був у робочому відрядженні в Харкові. Він виклав у соцмережі фото з міським головою Харкова Ігорем Тереховим. На фото в пана Мрочка можна побачити пістолет.

Під дописом херсонці цікавляться, навіщо їхати в Харків зі зброєю. Начальник Херсонської МВА пояснює:

«Я діючий військовослужбовець та працівник правоохоронної системи, і нагородну зброю тримаю при собі».

Нагадаємо, Роман Мрочко працював у органах військової прокуратури з 2011 року. Зі зброєю він не розлучається. Вона з ним завжди. Це видно зі світлин, які публікуються на публічній сторінці начальника ХМВА.

Пістолет носить і начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін. Він – теж працівник правоохоронних органів та має право носити зброю з тієї ж причини, що й Мрочко.

Не відстають і підлеглі, які не є правоохоронцями, але багато хто має нагородну зброю та й дозвіл отримати не так складно, адже Херсон – зона активних бойових дій.

Наприклад, зі зброєю не розлучається перший заступник голови Херсонської ОВА Дмитро Бутрій:

Його приклад наслідують і деякі інші працівники ХОВА, а також начальники місцевих військових адміністрацій Херсонщини. Скоріше за все, у багатьох випадках ідеться не про можливий самозахист, а про звичайнісінькі чоловічі слабкості: любов до зброї та бажання мати більш мужній вигляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «На рівному місці накликаєте удар»: Віталій Кім просить цивільних Миколаївщини не носити камуфляж

Фото зі сторінок у Фейсбуці Романа Мрочка, Олександра Прокудіна, ХОВА

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів