«Надія» допомогла ув’язненим з Херсона, яких окупанти вивезли до Краснодара

«Надія» допомогла ув’язненим з Херсона, яких окупанти вивезли до Краснодара

Автор: Ганна Власенко 01 Декабря 2023 16:40

Херсонський обласний Центр реінтеграції бездомних і звільнених осіб "Надія" нещодавно допоміг трьом чоловікам, які примусово були вивезені окупаційною владою з Херсона до Краснодара.

Про подію повідомили на сторінці Центру «Надія» у Фейсбуці.

У дописі Центру Віталій та два Олександри відбували покарання у 90 колонії в Херсоні. Під час окупації чоловіків вивезли спочатку на лівобережжя до Збур'ївки, а потім до росії в колонію Краснодара.

«Проте як тільки звільнились, вони повернулись на рідну Україну. Чоловіки перетнули український кордон через Сумщину і поїхали до Києва, оскільки власні домівки у Каховці та інших селах Лівого берега - досі під окупацією. Проте їм таки довелося приїхати назад на Херсонщину, щоб знятись з обліку зниклих безвісті, куди їх записали після викрадення росіянами», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що коли чоловіки ще перебували на лівобережжі - їм хтось (можливо у Червоному Хресті) розказав про Центр "Надія", що туди можна звернутися у випадку, якщо не буде де жити.

«По приїзді у Херсон, звільнені відразу звернулися до нашого Центру. Ми, звісно, відразу надали їм проживання та харчування. За три доби чоловіки змогли оформити необхідні документи та знову евакуювались до Києва, де їм пообіцяли гуртожиток і соціальну підтримку.

А ми вчергове були раді допомогти тим, хто цього потребував», - зазначили у Центрі.

Херсонський обласний Центр реінтеграції бездомних і звільнених з місць ув’язнення осіб «Надія», створений для перебування людей без постійного місця проживання, які опинилися в екстремальній ситуації і потребують допомоги.

Адреса Центру "Надія": Херсон, пр. Національної гвардії України (раніше Сенявіна), 25. Телефон директора: (097) 920-25-18, Валентин Лапицький.

Читайте також: Підстава для чергових ордерів: злочинне викрадення та всиновлення дитини з Херсона підтвердив український омбудсмен

Головна світлина: Центр «Надія»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів