На похорон убитого росіянами диригента Керпатенка збирали всім світом

На похорон убитого росіянами диригента Керпатенка збирали всім світом

Автор: Євген Веселов 18 Декабря 2022 17:00

Історія вбивства головного диригента Херсонської обласної філармонії Юрія Керпатенка приголомшила.

Про те, що не стало талановитої людини, яка під час окупації знаходилася в Херсоні та відмовилася співпрацювати з росіянами, громадськість дізналася 13 жовтня. Юрія розстріляли у власній квартирі. Тоді було зрозуміло, що подробиці та достовірну інформацію вдасться отримати лише після звільнення Херсона.

У десятих числах грудня в соціальних мережах почали з’являтися повідомлення про те, що тіло диригента знаходиться в морзі, але коштів на поховання немає. Тому їх збирали на банківську картку знайомих, які взялися за організацію похорону.

Тоді ж стало відомо, що вбивство мужнього патріотичного музиканта було скоєне ще 27 серпня.

«Ми пам'ятаємо історію про жахливе вбивство 27.09.2022 р. за відмову на відріз співпрацювати з окупантами. На жаль, до сьогодні тіло знаходиться в морзі, але вже всі документи для поховання зроблені. В кого є бажання та можливість долучитися до збору і допомогти в похованні будемо дуже вдячні! Юрій Керпатенко був патріотом і до останнього подиху українцем! На жаль, в нього немає рідних та близьких, тому давайте вшануємо його пам'ять і поховаємо гідно!» - написав на своїй сторінці у Фейсбуці Павел Благой.

Кошти на похорон та на майбутнє встановлення пам’ятнику друзі зібрали. Як стало відомо, 19 грудня о 12:30 відбудеться прощання з Юрієм Керпатенком за адресою: Херсон, вулиця Церковна (колишня Старостіна), 16.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: