На Миколаївщині будують нову ЛЕП для резервного живлення споживачів

У Миколаївській області триває будівництво нової повітряної лінії електропередач напругою 35 кВ. Завдяки цьому десятки тисяч споживачів отримають резервну лінію живлення на випадок російських обстрілів чи інших аварійних відключень.

Про це повідомили в АТ «Миколаївобленерго». У компанії також наголошують, що реалії сьогодення змушують енергетиків шукати додаткові джерела заживлення, аби жителі довгий час не сиділи без світла після масованих ворожих атак.

«Попри складну ситуацію ми вишукуємо можливості не лише для відновлення вже існуючого обладнання та ліній, а й для будівництва нових», – йдеться у дописі на сторінці АТ «Миколаївобленерго».

Нова ЛЕП будується протяжністю у 8 км. Це дозволить у разі необхідності швидко перезаживити десятки тисяч мешканців одного з районів області.

Будівництво стало можливим завдяки міжнародній допомозі, оскільки значну частину матеріалів взяли з гуманітарних запасів.

«Враховуючи систематичне нищення енергооб’єктів внаслідок бойових дій, нова повітряна лінія стане тим резервом, що дозволить скоріше заживити місцеве населення», – наголошують у АТ “Миколаївобленерго». 

Фото: АТ «Миколаївобленерго»

Пов'язані записи

На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці
Скільки пляжів в Одесі пройшли перевірку та готові до літнього сезону

В Одесі триває підготовка до літнього курортного сезону. Вже понад 10 пляжних локацій отримали офіційні акти готовності. Перелік перевірених пляжів опублікували на сторінці Одеської міської ради. Так наразі акти готовності мають…

Подробиці